Зеленський призначив голову ОПУ ще на одну важливу посаду: Тепер, кого нагороджувати в Україні, вирішуватиме Богдан

Президент призначив Андрія Богдана головою комісії державних нагород та геральдики.

Глава Офісу президента Андрій Богдан отримав ще одну керівну посаду. Президент Володимир Зеленський призначив його головою комісії державних нагород та геральдики. Відповідний указ №595 / 2019 опублікований на сайті глави держави, передають Патріоти України.

До складу комісії увійшли 14 осіб. Керівником комісії Зеленський призначив Богдана, заступником керівника комісії став заступник апарату ОП Олексій Дніпров. Секретарем комісії призначили Андрія Осідака, який обіймає посаду керівника Департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород ОП.
Новими обличчями в комісії стали Олександр Мацько (член Ради волонтерів при Міноборони) і Юрій Москаленко (координатор Білоцерківської волонтерської групи). Зеленський виключив з комісії Ігоря Райніна, Юрія Бірюкова, Віталія Гайдукевича, Ростислава Павленка, Тетяну Ричкову, Юрія Стеця, Ірину Фриз. Указ набирає чинності з дня опублікування.

Не просто "палацовий переворот": Екс-депутат Держдуми РФ спрогнозував, що чекає на його країну

понеділок, 26 серпень 2019, 6:28

У Росії поступово підвищується ймовірність розвитку революційних подій. Однак, альтернативи чинним політикам поки що немає. Таку думку висловив колишній депутат Державної думи Росії Ілля Пономарьов, повідомляють Патріоти України. На його думку, револю...

Хіти тижня. Без Порошенка і Януковича: "Ходу гідності" в Києві відвідали три екс-президенти України (фото)

понеділок, 26 серпень 2019, 6:00

В президентській ложі були три колишні президенти України — Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко. П'ятий президент України Петро Порошенко проігнорував Ходу гідності у Києві. Також на захід не з'явився експрезидент-утікач Віктор Янукович, перед...