"Зеленський публічно продемонстрував, що безпосередньо координує та безпосередньо зацікавлений": Адвакат Порошенка щодо відкриття справи про держзраду по "плівках Деркача"

Пан Новіков зазначив, що Венедіктова завела справу щодо “плівок Байдена” після термінової нічної розмови із Зеленським. Це при тому, що по іншим "плівкам" (Труби, брата голови ОПУ) Генпрокуратура не порушувала справи місяцями

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова відкрила кримінальне провадження щодо так званих “плівок Байдена” після спілкування з президентом Володимиром Зеленським, а сам він підтвердив зацікавленість у цій справі. Про це заявив адвокат екс-президента Петра Порошенка Ілля Новіков, зазначають Патріоти України.

“Кримінальне провадження по так званих “плівках Байдена” було відкрито минулої ночі. У нічний час. Що саме по собі у справах, які стосуються подій чотирирічної давнини, говорить про якийсь окремий інтерес у керівництва в Офісі генерального прокурора. І знову ж таки за інформацією, яку ми будемо намагатися уточнити, перевірити, це було зроблено після розмови генерального прокурора Венедіктової із Зеленським”, – заявив він.

За словами адвоката, протягом року вони спостерігали за діями Зеленського та людей з його найближчого оточення з координації і фактично керівництва розслідуванням кримінальних справ, в яких фігурує прізвище Порошенка. Керівники силових структур при цьому змінювалися, але спосіб дій залишався без змін.

Новіков заявив, що своїми заявами про впевненість у тому, що вирок Порошенку – це питання часу, і що там можна кваліфікувати дії за статтею про держзраду, президент Зеленський вперше публічно продемонстрував свою позицію, як людини, яка безпосередньо координує та безпосередньо зацікавлена у цих справах.

По суті, Новіков зазначив, що на плівках немає ніякого складу державної зради.

Секретар РНБО заявив про ймовірний наступ Росії на Україну в найближчі місяці

четвер, 22 жовтень 2020, 13:59

Олексій Данілов переконаний, що Путін отримає від українських захисників жорстку відсіч. Враховуючи безпекову ситуацію в Європі та світі загалом, масштабна агресія Росії проти України цілком імовірна вже в найближчі місяці. Про це заявив секретар Ради ...

"Відкрилися очі на те, як це": "Слуги народу" переночували в землянках на Донбасі (відео)

четвер, 22 жовтень 2020, 13:30

"Слуги" записали великий перелік того, що потрібно військовослужбовцям, а також системних змін, які необхідно робити в армії. Депутати від "Слуги народу", які 21 жовтня вирушили з поїздкою на Донбас, ночували там у землянках і бункерах. В результаті де...