
З 10 бригад, які рік тому президент України Володимир Зеленський просив оснастити західних партнерів, США та Європа оснастили лише дві з половиною. Про це в інтерв'ю Sky News заявив сам Володимир Зеленський, інформують Патріоти України.
"Вони (партнери – ред.) говорять про мобілізацію, але реальна проблема з 10 бригадами, які наші партнери не оснастили, я дуже просив їх більше року тому, що нам потрібно оснастити ці бригади. Ми ухвалили це рішення зі Сполученими Штатами і з європейськими союзниками, і на сьогодні Європа і Сполучені Штати повністю оснастили дві з половиною бригади", - сказав український президент.
За його словами, основною причиною таким повільних темпів оснащення називалася бюрократія та "якісь рішення, котрі не вважають пріоритетом". "Хтось запитав мене про мобілізацію, і я не хочу стверджувати, що це позиція деяких лідерів у Європі. Мовляв, потрібні молоді люди тощо. І я відповів: ви хочете, щоб хтось ішов на смерть без зброї?", — зазначив Зеленський.
Президент України підкреслив, що чисельність ЗСУ встановлюється з урахуванням необхідності зберегти якомога більше життів. "Якщо в європейських чи американських чиновників є ідея щодо віку мобілізації, я хочу попросити наших партнерів робити свою справу, а ми робитимемо свою", — наголосив Зеленський.
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...