
Президент Володимир Зеленський зустрівся з Еммануелем Макроном і Дональдом Трампом в Єлисейському палаці, передають Патріоти України.
"Хороша, продуктивна зустріч із Президентом Трампом і Президентом Макроном", - повідомив Зеленський в Telegram.
За його словами, Трамп, як і завжди, налаштований рішучо. Зеленський подякував йому за це. Крім того, лідер країни висловив вдячність Макрону за організацію цієї зустрічі в Парижі.
"Спілкувалися про наших людей, ситуацію на полі бою та справедливий мир для України. Ми всі хочемо завершити цю війну якнайшвидше та справедливо", - розповів президент.
Зеленський додав, що домовилися працювати далі. "Мир завдяки силі можливий", - наголосив він.
Новомосковськ у Тульській області всю ніч атакували дрони, в результаті було уражено завод "Азот", також фіксується пожежа на Новомосковській ГРЕС, передають Патріоти України. . Вибухи та прольоти БПЛА лунали кілька годин. Після атаки місцеві жителі ...
Колишнього начальника штабу Антитерористичного центру при Службі безпеки України Дмитра Козюру засудили до довічного позбавлення волі за державну зраду та співпрацю з російськими спецслужбами. Про це повідомив генеральний прокурор Руслан Кравченко, пер...