Зеленський стрімко втрачає рейтинг: Кого б українці нині обрали президентом, - дані опитування

Разом із падінням рівня довіри до нинішнього президента Володимира Зеленського знижується і кількість тих, хто б зараз віддав за нього свої голоси. Водночас він досі залишається лідером в українському політикумі, передають Патріоти України.

В червні за нинішнього главу держави готові були віддати свої голоси 25% українців. Із тих, хто точно взяв би участь у виборах і визначився із кандидатом, – таких 35%. Результати нового опитування опублікував Центр Разумкова.

Рейтинг Зеленського падає

У середині квітня кількість потенційних виборців Володимира Зеленського була вищою. Серед усіх кандидатів він отримав 27,7%. Натомість серед тих, хто точно визначився, – 42,6%.

Схожі результати опитування раніше оприлюднили й інші аналітичні центри. До прикладу, дані Київського міжнародного інституту соціології майже не відрізняються. Так, за Зеленського свої голоси віддали б 25.7% і 37.6%. відповідно.

За кого ще готові голосувати українці

  • Петро Порошенко – 11% усіх опитаних і 16% тих, хто визначився;
  • Юрій Бойко – 15% і 20% відповідно ;
  • Юлія Тимошенко – 6% і 8% відповідно ;
  • Ігор Смешко – 3% і 4% відповідно;
  • Анатолій Гриценко – 2% і 3% відповідно;
  • Руслан Кошулинський – 1% і 2% відповідно.

Якби був другий тур, то до нього вийшли б Володимир Зеленський і Петро Порошенко. За нинішьного президента проголосували б 41% серед усіх респондентів, або 70% тих, хто візьме участь у виборах і визначився. За Порошенка свої голоси віддали б відповідно 16% і 30%.

Опитування проведене у період з 17 до 24 червня. Всього опитали 2017 респондентів методом "обличчя в обличчя". Похибка не перевищує 2,3%.

​Чоробиль-2 на окупованому Донбасі: Радіоактивна вода в сумнозвісній шахті Єнакієвого потрапила у заражає навколишні водойми - ОБСЄ б'є на сполох

неділя, 12 липень 2020, 19:11

Російська Федерація здійснила новий злочин. Під вивіскою "молодої республіки" здійснила радіоактивне зараження окупованого Донбасу, з наслідками чого врешті-решт доведеться розбиратися Україні. Через затоплення об'єкту, де у 1979 році провели підземне ...

В пошуках себе, справжнього: Екслідер "Голосу" Вакарчук на передовій заспівав для воїнів

неділя, 12 липень 2020, 18:59

Колишній народний депутат, вокаліст гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук заспівав для військових на передовій, зазначають Патріоти України. Зокрема він на гітарі заграв пісню "Човен". Раніше музикант публікував фото з міста Мар'їнка, що у Донецькій о...