"Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив.

Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олексія Пашкова, чоловіка головного бухгалтера «Студії Квартал-95», вперше повідомив журналіст Володимир Бойко. Історію «зі стрибком через 10 сходинок» непомітного розвідника продовжив у своєму блозі головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Бутусов нагадує, що Пашков - кадровий військовий розвідник, 18 років прослужив в Департаменті стратегічної розвідки, але обіймав одну з низових посад в ГУР МО. Він не займався ані оперативною розвідкою, ані диверсіями.
Незабаром після перемоги президента Зеленського, кар'єра Пашкова пішла в гору. У липні Пашков, за словами Бутусова, «перестрибнув відразу 10 службових посад, щоб зайняти крісло т.в.о. начальника департаменту».

«Это было бы логично, если бы Алексей Пашков проводил дерзкие операции в тылу врага, и в награду за боевые заслуги получил карьерный взлет. Нет проблем, есть фронт, есть задачи за линией фронта, возможностей отличиться для инициативного и опытного офицера во время войны более чем достаточно», — пише журналіст.

Бутусов зазначає, що в порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Тому 300 інших офіцерів стратегічної розвідки поставилися до такого стрибка негативно. «Нельзя дискредитировать воинское звание и прохождение карьеры. Скачки в карьере должны быть мотивированы исключительными и очевидными заслугами в коллективе, а не личными знакомствами», — пише журналіст.

Бутусов вважає, що відповідальність за таке призначення лежить не тільки на начальнику Головного управління розвідки Василю Бурбі, міністрі оборони Андрії Загороднюку, але і на президенті Зеленському, який і підписує відповідний указ.

"Сантехніки" були із дипломатичними паспортами: Спецслужби Швейцарії у Давосі зірвали націлену проти "ворога Путіна" російську спецоперацію

вівторок, 21 січень 2020, 12:58

Вільям Браудер вважає президента РФ Володимира Путіна найбагатшою людиною у світі й оцінює його статки у $200 млрд. Швейцарські спецслужби зірвали російську операцію із затримання засновника британського фонду Hermitage Capital, британського бізнесмена...

Хіти тижня. Зеркаль заявила, що не повернеться у МЗС при Зеленському, і пояснила чому

вівторок, 21 січень 2020, 11:30

Колишній заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що не має наміру повертатися на роботу в дипломатичне відомство. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України. Так, відповідаючи на питання, що має статися, що...