"Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив.

Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олексія Пашкова, чоловіка головного бухгалтера «Студії Квартал-95», вперше повідомив журналіст Володимир Бойко. Історію «зі стрибком через 10 сходинок» непомітного розвідника продовжив у своєму блозі головний редактор «Цензор.Нет» Юрій Бутусов, передають Патріоти України.

Бутусов нагадує, що Пашков - кадровий військовий розвідник, 18 років прослужив в Департаменті стратегічної розвідки, але обіймав одну з низових посад в ГУР МО. Він не займався ані оперативною розвідкою, ані диверсіями.
Незабаром після перемоги президента Зеленського, кар'єра Пашкова пішла в гору. У липні Пашков, за словами Бутусова, «перестрибнув відразу 10 службових посад, щоб зайняти крісло т.в.о. начальника департаменту».

«Это было бы логично, если бы Алексей Пашков проводил дерзкие операции в тылу врага, и в награду за боевые заслуги получил карьерный взлет. Нет проблем, есть фронт, есть задачи за линией фронта, возможностей отличиться для инициативного и опытного офицера во время войны более чем достаточно», — пише журналіст.

Бутусов зазначає, що в порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Тому 300 інших офіцерів стратегічної розвідки поставилися до такого стрибка негативно. «Нельзя дискредитировать воинское звание и прохождение карьеры. Скачки в карьере должны быть мотивированы исключительными и очевидными заслугами в коллективе, а не личными знакомствами», — пише журналіст.

Бутусов вважає, що відповідальність за таке призначення лежить не тільки на начальнику Головного управління розвідки Василю Бурбі, міністрі оборони Андрії Загороднюку, але і на президенті Зеленському, який і підписує відповідний указ.

Зрозуміти Лукашенка: Єрмак закликав до мудрості

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:41

Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що Україна повинна зважувати свою реакцію на те, що відбувається в Білорусі. Про це він сказав в ефірі програми Свобода слова Савіка Шустера, передають Патріоти України.

Хіти тижня. "Почув вашу співучу мову": Зеленський поставив на місце Рабиновича (відео)

п’ятниця, 18 вересень 2020, 23:30

Нардеп Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступаючи при цьому українською. Рабинович вийшов до трибуни і публічно виступив проти скасування мораторію на продаж землі в Україні, виступа...