Зеленський в ООН назвав основні кроки для миру на Донбасі (відео)

Президент на 75-й сесії Генасамблеї ООН висловився про актуальні проблеми та вкотре розповів про агресію РФ.

Першими кроками для миру на Донбасі мають стати виведення військ з окупованих територій та повернення Україні постійного контролю над кордоном. Про це заявив під час відеовиступу перед учасниками 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН президент України Володимир Зеленський, передають Патріоти України.

"З 27 липня розпочався режим всеосяжного припинення вогню, який попри спроби його зірвати все ж дає надію на досягнення стабільної тиші. І вона вкрай необхідна, щоби продовжити рух на шляху до миру", - підкреслив він.

За словами Зеленського, наступними кроками мають стати: "Виведення незаконних збройних формувань і озброєнь з окупованих територій; повернення контролю над державним кордоном; і врешті-решт, відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів".

Президент наголосив, що Україна довела своє прагнення до миру. "Нам вдалося розблокувати діалог, ми відновили зустрічі лідерів країн Нормандського формату, досягли суттєвого прогресу у взаємному звільненні утримуваних осіб", – зауважив Зеленський.

Він подякував міжнародним партнерам за підтримку України на шляху до миру на Донбасі. "Впевнений, що у відновленні суверенітету та територіальної цілісності України, а з нею - й авторитету міжнародного права важливу роль має відігравати саме ООН", - зазначив Зеленський.

З архіву ПУ. Десь на півночі РФ протяжно виє безнадійно поламаний старий "Кузя": До складу ВМС США ввели корабель-невидимку класу "Цинциннаті" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 19:00

Новачок став вже десятим кораблем свого класу у складі ВМС США. 5 жовтня у склад військово-морського флоту США ввели новий бойовий корабель-невидимку прибережної зони LCS 20 USS Cincinnati (“Цинциннаті”), повідомляють Патріоти України 6 жовтня 2019 рок...

"У нас палили на вулицях автомобілі, анархісти і покидьки з усього світу": Лукашенко заявив, що "тікати не збирається" (відео)

п’ятниця, 30 жовтень 2020, 16:30

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко дає зрозуміти, що не має наміру залишати країну під тиском протестів. Пряма мова: "Президент ніколи не тікав і тікати не збирається. Я прожив дотатньо в цьому житті... Але якщо хтось думає, що я з...