Зеленський відгукнувся на заклик Москви терміново представити зміни до Конституції України щодо надання «особливого статусу» Донбасу

Володимир Зеленський відреагував на заклики Росії представити проєкт змін до Конституції про особливий статус" Донбасу. Зокрема голова держави заявив, що ніхто від України нічого не може вимагати, зазначають Патріоти України. Про це президент заявив під час церемонії відкриття реконструйованого стадіону школи № 1 у місті Южне.

«Ми незалежна країна. Мені здається, що тут всім потрібно попрацювати над риторикою, тим більше, що це міжнародна риторика», — сказав він.
Крім цього президент зауважив, що поки не готовий коментувати результати вчорашньої зустрічі у Берліні помічників лідерів країн нормандського формату.
«Що стосується зустрічі помічників у рамках нормандського формату, скажу вам відверто: поки що я не готовий це коментувати. Мені сказали, що дуже непогано пройшла зустріч, предметно», — додав Зеленський.

Як повідомлялось, у Берліні відбулася зустріч у нормандському форматі на рівні політичних радників у п’ятницю, 3 липня.

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що зустріч політичних радників лідерів нормандської четвірки наблизила проведення повноцінного саміту у Берліні.

Водночас заступник голови Адміністрації президента Росії Дмитро Козак заявив, що найближчим часом Росія чекає від України проєкт поправок до Конституції, які б врегулювали «особливий статус» Донбасу.

"Выигрывают в такой ситуации те, кто благим матом по делу и без дела орут "наших бьют". Именно они и провоцируют насилие", - Ейдман про конфлікт Ізраїлю і Палестини

субота, 15 травень 2021, 9:44

"Не только о трагедии в Израиле. В современном мире этнические конфликты не имеют в долгосрочной перспективе военного, насильственного решения. К счастью, ни одно государство уже не способно позволить себе устроить фатальную этническую чистку. Такие по...