Зеленський відповів на петицію про скасування COVID-вакцинації для низки працівників

Президент України Володимир Зеленський відповів на електронну петицію №22/123600-еп "Скасування примусової вакцинації населення", зазначають Патріоти України.

Автор документа Дмитро Зінькевич писав: "Не повинно бути такого, що люди вакцинуються простроченими вакцинами під страхом звільнення з роботи чи неотримання заробітної плати".

Вакцинуватися від грипу та COVID-19 можна в один день - імунологУ відповідь на петицію Зеленський наголосив, що у разі загрози виникнення особливо небезпечної інфекційної хвороби або її масового поширення можуть проводитися обов'язкові профілактичні щеплення проти неї.

"За цих обставин передбачено, що стосовно окремих особливо небезпечних інфекційних захворювань можуть здійснюватися обов’язкові медичні огляди, профілактичні щеплення, лікувальні та карантинні заходи в порядку, встановленому законами України", - пояснив очільник держави.

"Я звернувся до Кабінету міністрів з проханням з’ясувати, чи були випадки використання прострочених вакцин, і в разі необхідності вжити відповідних заходів реагування", - додав президент.

Сумнозвісного слідчого Генпрокуратури України з особливо важливих справ засуджено на дев'ять років колонії

вівторок, 31 січень 2023, 14:56

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса до дев'яти років позбавлення волі. . Ексслідчого ГПУ визнали винним у заволодінні майн...

Час Х**ла добігає кінця: Буданов заявив, що Путін смертельно хворий і має двійників

вівторок, 31 січень 2023, 14:45

Очільник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що російський диктатор Володимир Путін смертельно хворий, передають Патріоти України. Як заявив Буданов в інтерв'ю The Washington Post, Путін активно використовує двійникі...