Зеленський vs Богдан: Стало відомо, хто отримав більшу зарплату за жовтень

Гарант України Володимир Зеленський і глава АП Андрій Богдан отримали заробітну плату за жовтень. Як виявилося, сума зарплати у президента менше, ніж у його підопічного Андрія Богдана. Про це стало відомо з публікації Держуправління справами президента, передають Патріоти України.

Голова офісу Зеленського отримав за жовтень зарплату в розмірі 39 тис. 258 грн, у тому числі посадовий оклад - 16 тис. 363 грн, надбавку за вислугу років - 4 418 тис. грн., надбавку за роботу в умовах режимних обмежень - 3 тис. 272 грн, надбавку за інтенсивність праці - 9 тис. 818 грн та інші виплати (премія, індексація грошових доходів) - 5 тис. 385 грн. Із зарплати сплачені податки і збори в розмірі 7 тис. 655 грн.

Сам Володимир Зеленський за жовтень отримав зарплату в розмірі 28 тис. грн. Варто також відзначити, що це не найбільші доходи держчиновників в жовтні. Як повідомлялося раніше, депутати Верховної Ради також отримали зарплати. Так, найбільша заробітня плата дісталася першому віце-спікеру Руслану Стефанчуку - 54 100 грн, за ним йде голова Ради Дмитро Разумков, він отримав 44 600 грн, а віце-спікер Олена Кондратюк - 45 400 грн.

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...

Кремль веде свою гру: У британській розвідці розповіли, чого домагається РФ через перешкоджання експорту зерна

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:30

Незважаючи на те, що чорноморська зернова ініціатива була продовжена на 60 днів 17 травня, Росія продовжує перешкоджати експорту зерна, навмисно сповільнюючи перевірки і активно блокуючи деякі судна. На це звернули увагу у британській розвідці, передаю...