Зеленський vs Богдан: Стало відомо, хто отримав більшу зарплату за жовтень

Гарант України Володимир Зеленський і глава АП Андрій Богдан отримали заробітну плату за жовтень. Як виявилося, сума зарплати у президента менше, ніж у його підопічного Андрія Богдана. Про це стало відомо з публікації Держуправління справами президента, передають Патріоти України.

Голова офісу Зеленського отримав за жовтень зарплату в розмірі 39 тис. 258 грн, у тому числі посадовий оклад - 16 тис. 363 грн, надбавку за вислугу років - 4 418 тис. грн., надбавку за роботу в умовах режимних обмежень - 3 тис. 272 грн, надбавку за інтенсивність праці - 9 тис. 818 грн та інші виплати (премія, індексація грошових доходів) - 5 тис. 385 грн. Із зарплати сплачені податки і збори в розмірі 7 тис. 655 грн.

Сам Володимир Зеленський за жовтень отримав зарплату в розмірі 28 тис. грн. Варто також відзначити, що це не найбільші доходи держчиновників в жовтні. Як повідомлялося раніше, депутати Верховної Ради також отримали зарплати. Так, найбільша заробітня плата дісталася першому віце-спікеру Руслану Стефанчуку - 54 100 грн, за ним йде голова Ради Дмитро Разумков, він отримав 44 600 грн, а віце-спікер Олена Кондратюк - 45 400 грн.

Хіти тижня. Полетіли голови: Зеленський звільнив з СБУ скандального любителя "Кварталу 95"

п’ятниця, 15 листопад 2019, 3:00

Президент України Володимир Зеленський звільнив Владислава Бухарєва, який оскандалився через безплатний фестиваль за участю "Кварталу 95", з посади першого заступника глави Служби безпеки України. Про це йдеться у відповідному указі президента, передаю...

Таке тут почули вперше: Росія в ООН погрожувала країнам через голосування по Криму

п’ятниця, 15 листопад 2019, 0:28

Представник Росії Геннадій Кузьмін назвав "маячнею" озвучену інформацію про порушення прав людини на окупованому півострові. Проти проєкту резолюції "Ситуація з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Україна", який розглядав Тре...