Зеленський vs Богдан: Стало відомо, хто отримав більшу зарплату за жовтень

Гарант України Володимир Зеленський і глава АП Андрій Богдан отримали заробітну плату за жовтень. Як виявилося, сума зарплати у президента менше, ніж у його підопічного Андрія Богдана. Про це стало відомо з публікації Держуправління справами президента, передають Патріоти України.

Голова офісу Зеленського отримав за жовтень зарплату в розмірі 39 тис. 258 грн, у тому числі посадовий оклад - 16 тис. 363 грн, надбавку за вислугу років - 4 418 тис. грн., надбавку за роботу в умовах режимних обмежень - 3 тис. 272 грн, надбавку за інтенсивність праці - 9 тис. 818 грн та інші виплати (премія, індексація грошових доходів) - 5 тис. 385 грн. Із зарплати сплачені податки і збори в розмірі 7 тис. 655 грн.

Сам Володимир Зеленський за жовтень отримав зарплату в розмірі 28 тис. грн. Варто також відзначити, що це не найбільші доходи держчиновників в жовтні. Як повідомлялося раніше, депутати Верховної Ради також отримали зарплати. Так, найбільша заробітня плата дісталася першому віце-спікеру Руслану Стефанчуку - 54 100 грн, за ним йде голова Ради Дмитро Разумков, він отримав 44 600 грн, а віце-спікер Олена Кондратюк - 45 400 грн.

Кулеба розповів про компроміс, на який готова йти Україна заради деокупації Донбасу

середа, 3 червень 2020, 21:41

Глава МЗС зазначив, що Україна запропонувала Росії "просте рішення". Україна не готова переступати через "червоні лінії" і відмовлятися від суверенного контролю над окупованими Кримом і Донбасом, але готова йти на компроміс. Про це заявив міністр закор...

"Трампу доведеться змінити політику щодо України": Експерт назвав причину

середа, 3 червень 2020, 21:14

Гучний конфлікт між екс-президентом Петром Порошенком і його наступником Володимиром Зеленським вже завдав шкоди міжнародним відносинам. В ексклюзивному інтерв'ю Карл Волох оцінив наслідки дій нинішньої влади і попередження, що пролунали від західних п...