Зеленський vs Порошенко: ЦВК опрацювала 100% протоколів - остаточні результати виборів

Центральна виборча комісія (ЦВК) 23 квітня оприлюднила результати другого туру виборів президента України, повідомляють Патріоти України.

Комісія опрацювала 100% протоколів з усіх окружних виборчих комісій по країні. Відповідні дані опубліковані на сайті ЦВК.

Згідно з остаточними підрахунками, Володимир Зеленський набрав 73,22% голосів, а його опонент Петро Порошенко – 24,45% голосів.

ЦВК також оголосив результати на зарубіжних виборчих дільницях. Після обробки 100% протоколів в закордонному окрузі,Порошенко отримав 54,73%, а його опонент Володимир Зеленський – 43,78% голосів.

Наприклад, в Австралії проголосували 99 українців. З них 72 людини підтримали Порошенка і 26 – Зеленського. В Антарктиді з 12 тих, хто проголосував, 8 людей віддали голоси за Порошенка, а 4 – за Зеленського.

Відзначимо, згідно з остаточними підсумками Національного екзит-полу, на виборах президента України шоумен Володимир Зеленський отримав 73% голосів, а чинний глава держави Петро Порошенко25,5%. Явка на виборах президента України склала 62,09% без урахування виборчих дільниць за межами країни.

Хіти тижня. "Чекаю на ваш дзвінок щовечора": Нардепка попалася в Раді за інтимною перепискою з незнайомкою (фото)

неділя, 20 вересень 2020, 0:35

Телефон нардепа був відкритий на чаті з кимось, хто вельми недвозначно висловлював свою симпатію Ірині Констанкевич. Народний депутат Ірина Констанкевич з депутатської групи "За майбутнє" під час робочого дня у Верховній Раді в п'ятницю, 18 вересня, ве...

Цим і привернула увагу Вільяма: Експерт розкрила секрет особливої сукні Кейт Міддлтон

неділя, 20 вересень 2020, 0:20

Насправді майбутня герцогиня вдягнула замість сукні... тільки спідницю. Зараз Кейт Міддлтон може похвалитися бездоганним почуття стилю. На публіці королівська особа завжди виглядає елегантно. Але у 2002 році Міддлтон з’явилася на людях в прозорій сукні...