Зеленський вирушає на Париж: ​Стала відома програма офіційного візиту президента України до Франції

Перше знайомство відбулося в Парижі кілька місяців томуПрезидент Зеленський в понеділок, 17 червня, відвідає з офіційним візитом Францію. У Парижі глава держави зустрінеться з президентом Франції Емануелем Макрона і представниками ділових кіл, повідомляють Патріоти України з посиланням на "Укрінформ".

Також у програмі візиту Володимира Зеленського ранкове відвідування стартап-інкубатора Station.
Близько 15:00 за місцевим часом у дворі Будинку Інвалідів відбудеться офіційна церемонія зустрічі президента України і його дружини. За протоколом, церемонія передбачає надання військових почестей.
О 15:30 Зеленського на ганку Єлисейського палацу зустрічатиме президент Франції Емануель Макрон, після чого лідери двох країн проведуть переговори. О 16:30 запланована спільна прес-конференція Зеленського і Макрона.

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

Брехали від самого початку: Польща закрила єдину російськомовну телепрограму відразу після першого випуску

неділя, 5 липень 2020, 23:28

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року. Телепередача російською мовою «Русскій голос», що вийшла в травні...