"Зеленський вже визначився": Гордон - про можливий арешт Порошенка

Журналіст Дмитро Гордон вважає, що президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення щодо колишнього глави держави Петра Порошенка, який фігурує як підозрюваний у кримінальному провадженні про постачання вугілля з тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, але призначені президентом люди в органах влади "не можуть професійно виконати волю першої особи". Таку думку аналітик озвучив в ефірі радіостанції "Эхо Москвы", відповідаючи на відповідне питання ведучих, передають Патріоти України.

"Там якась дивна історія, пов'язана з тим, що спочатку прокуратура подавала клопотання про арешт Порошенка, потім прокуратура забрала це клопотання. Про що це каже: влада ще не вирішила, арештовувати Порошенка чи ні?" - запитав ведучий.

За словами Гордона, така ситуація пов'язана з тим, що в органах державної влади в Україні "надто мало професіоналів". "Розумієте, коли підбирають до всіх органів влади людей за принципом особистої відданості, а не за принципом професіоналізму, тоді починаються проблеми у державному управлінні", - зазначив журналіст.

"Я не дуже тоді розумію, непрофесіоналізм та особиста відданість у чому виражаються: Зеленський ще не знає, саджати Порошенка чи ні?" – уточнив ведучий.

Відповідаючи на цю репліку, Гордон припустив, що президент уже визначився з цього питання. "Я думаю, що Зеленський знає - Порошенко саджати. Але оскільки він підбирає в управління людей слабших за себе або людей йому відданих, або людей, яких він давно знає, це не є синонімом професіоналізму, то виконавці не можуть виконати волю першої особи так, щоб це було професійно", – заявив журналіст.

РФ точно влучила в річку на Дніпропетровщині і знищила рибу

неділя, 22 травень 2022, 17:30

Російські загарбники у неділю, 22 травня, вдарили ракетами по Дніпропетровській області, влучивши у річку. Атака відбулася о 16:16, передають Патріоти України. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Павло Резніченко...

У Франції заявили, що процес вступу України до ЄС може затягнутися на 20 років

неділя, 22 травень 2022, 17:25

Процес вступу України до Європейського Союзу не буде швидким, заявив державний секретар Франції у справах Європи Клеман Бон, передають Патріоти України. Українській владі слід прислухатися до пропозиції президента Франції Еммануеля Макрона про альтерна...