Зеленський з голограмою: Мережу підірвало фото 100-гривневої банкноти з портретом президента

У мережі показали фото стогривневої банкноти з президентом України Володимиром Зеленським, яку одразу ж оцінили українці саркастичними коментарями. Відповідні фото опублікувала Ніка Габелія в Facebook, передають Патріоти України.

"Ось таку ЗЕсоточку мені презентували!! Вона з голографічним малюнком - соняшник в центрі. А зроблена вона з тонкого пластику, з якого виробляються грошові банкноти в Австралії. Ось так!" - написала вона.

У мережі знайшлися достатньо охочих, щоб така грошова банкнота увійшла в побут.

"Фантомас? Або мультіперсонаж з зелених - Шрек!? Чого тільки "розумна" голова не придумає? Чи не зарано ховаєте і увіковічуєте? Побійтеся Бога!?", "Ну за умови, що все піде далі так як і почалося. І то, не раніше ніж через 50 років", "Рано ще!!!" - пишуть у коментарях.

"Вам не страшно?" - російські окупанти нахабно погрожують українцям у Станиці Луганській (відео)

понеділок, 23 вересень 2019, 0:00

Із провокаційними питаннями найманці підходили до будівельників та журналістки. Відео скандального сюжету було опубліковано в Інтернеті і викликало велику кількість коментарів в соціальних мережах. На кадрах телевізійного сюжету видно символіку терорис...

Хіти тижня. "Последняя подлодка ВМС США - повод напрячься России", - Злий Одесит

неділя, 22 вересень 2019, 23:55

"США продолжают двигаться в направлении тотального доминирования в мировом океане и, делая ставку не только на надводный флот, значительно расширяют свой подводный потенциал", - пише у своєму блозі Злий Одесит, передають Патріоти України, і продовжує: