Зеленський заявив, що переговори з Росією будуть, питання - з яким президентом РФ

Президент Володимир Зеленський заявив, що перемовини з керівництвом РФ про завершення війни обо’язково будуть, питання лише у тому, з яким президентом Росії. Про це Зеленський сказав під час Українського сніданку в Давосі, передають Патріоти України.

"Після військової частини буде мирний процес, і буде стіл перемовин, і буде точно мир. Питання - з ким Україна буде домовлятись, з яким президентом Росії. Це також залежить від бажання діючого президента Росії", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що, на його думку, чинний президент РФ не усвідомлює, що зараз відбувається. "Він живе в своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки", - сказав Зеленський.

За його словами, переговори з Владіміром Путін будуть можливі, "коли він буде готовий вийти в реальність і зрозуміє, що багато людей гине… Тоді можна спробувати, якщо це буде ще не пізно, іти дипломатичним шляхом, саме з цією діючою владою", - сказав Володимир Зеленський.

Водночас, він допустив, що із подальшим кривавим розвитком війни бажання українського суспільства до переговорів "буде втрачатися щодня".

"Мінська-3 не буде": Резніков назвав умову для переговорів з РФ

четвер, 11 серпень 2022, 16:56

Міністр оборони України Олексій Резніков розповів, за яких умов можуть відбутися переговори між Росією та Україною, передають Патріоти України. За його словами, це відбудеться лише в тому випадку, якщо за столом сидітимуть партнери України - в цьому ра...

Запорізька АЕС потрібна РФ цілою: Експерт пояснила, чому окупанти не підірвуть станцію

четвер, 11 серпень 2022, 16:52

Російські окупанти захопили Запорізьку атомну електростанцію, замінували її та погрожують підірвати. Але, найімовірніше, навряд чи вони це зроблять, тому що станція потрібна росіянам цілою. Таку думку у бліц-інтерв'ю "Главреду" озвучила експерт з питан...