Зеленський заявив, що переговори з Росією будуть, питання - з яким президентом РФ

Президент Володимир Зеленський заявив, що перемовини з керівництвом РФ про завершення війни обо’язково будуть, питання лише у тому, з яким президентом Росії. Про це Зеленський сказав під час Українського сніданку в Давосі, передають Патріоти України.

"Після військової частини буде мирний процес, і буде стіл перемовин, і буде точно мир. Питання - з ким Україна буде домовлятись, з яким президентом Росії. Це також залежить від бажання діючого президента Росії", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що, на його думку, чинний президент РФ не усвідомлює, що зараз відбувається. "Він живе в своєму інформаційному світі, не розуміючи, що Україна не піде на поступки", - сказав Зеленський.

За його словами, переговори з Владіміром Путін будуть можливі, "коли він буде готовий вийти в реальність і зрозуміє, що багато людей гине… Тоді можна спробувати, якщо це буде ще не пізно, іти дипломатичним шляхом, саме з цією діючою владою", - сказав Володимир Зеленський.

Водночас, він допустив, що із подальшим кривавим розвитком війни бажання українського суспільства до переговорів "буде втрачатися щодня".

"Буде просити на колінах": Поки триває війна, Путін живе, але в нього завершуються можливості для маневру, - експерт

четвер, 9 лютий 2023, 6:30

Президент Росії Володимир Путін продовжуватиме війну проти України, адже це спосіб збереження його влади, проте в нього завершуються фінансові, ресурсні можливості для маневру. Про це в інтерв’ю ТСН.ua розповів заступник директора Центру армії, конвер...

Москва підготувала для нового генерального наступу тисячі танків і бронемашин, сотні винищувачів та вертольотів – Foreign Policy

четвер, 9 лютий 2023, 5:58

Російські окупанти уже підготували для майбутнього наступу 1800 танків, 3950 бронемашин, 2700 артсистем, 810 РСЗВ, 400 винищувачів і 300 вертольотів, пише Foreign Policy з посиланням на українського військового чиновника на умовах анонімності. Дослівно...