Зеленський заявив, що РФ випустила по Україні вже 2014 ракет, бойові літаки ворога 2682 рази залітали на нашу територію

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що Росія з початку вторгнення в Україну запустила по нашій країні вже 2014 ракет. Це неминуче призводить до руйнування громадянської інфраструктури і, що ще страшніше, – до людських жертв, трагедій. Про це президент розповів, традиційно звертаючись до українців, поділившись даними за 70-й день війни, передають Патріоти України.

На цей раз він поєднав національне звернення з виступом перед британським народом на благодійному вечорі Brave. "Крім ракет, зафіксовано 2682 появи російських бойових літаків у нашому небі. Жодне з них не проходить безслідно для нашої землі. Якщо взяти лише медичну інфраструктуру, то на сьогодні російські війська знищили або пошкодили вже майже 400 закладів охорони здоров'я. Це лікарні, пологові будинки, амбулаторії", – з прикрістю сказав Зеленський.

При цьому глава нації наголосив, що військова агресія РФ призвела до повної зупинки лікування онкохворих українців. У тимчасово окупованих південних та східних районах України – просто катастрофічна ситуація з доступом до медичних послуг та ліків: гостро не вистачає навіть найпростіших препаратів.

"Таємно розмістили в себе бомби зі США": РФ звинуватила в ядерній "змові" відразу 5 країн в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:42

Постпред Росії в Раді Безпеки Організації Об'єднаних Націй (ООН) Василь Небензя придумав нову "страшилку" про розміщення ядерних бомб на території Європи, передають Патріоти України. Він заявив про існування таємних ядерних сховищ Альянсу, в яких війсь...

Бригадний генерал ЗСУ розповів, що зараз відбувається в Авдіївці

п’ятниця, 31 березень 2023, 22:27

Збройні сили України стримують спроби російських окупантів оточити Авдіївку на Донеччині. Інтервенти атакують місто з артилерії та авіації. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ "Таврія", бригадний генерал Олександр Та...