Зеленський заявив, що РФ випустила по Україні вже 2014 ракет, бойові літаки ворога 2682 рази залітали на нашу територію

Глава держави Володимир Зеленський заявив, що Росія з початку вторгнення в Україну запустила по нашій країні вже 2014 ракет. Це неминуче призводить до руйнування громадянської інфраструктури і, що ще страшніше, – до людських жертв, трагедій. Про це президент розповів, традиційно звертаючись до українців, поділившись даними за 70-й день війни, передають Патріоти України.

На цей раз він поєднав національне звернення з виступом перед британським народом на благодійному вечорі Brave. "Крім ракет, зафіксовано 2682 появи російських бойових літаків у нашому небі. Жодне з них не проходить безслідно для нашої землі. Якщо взяти лише медичну інфраструктуру, то на сьогодні російські війська знищили або пошкодили вже майже 400 закладів охорони здоров'я. Це лікарні, пологові будинки, амбулаторії", – з прикрістю сказав Зеленський.

При цьому глава нації наголосив, що військова агресія РФ призвела до повної зупинки лікування онкохворих українців. У тимчасово окупованих південних та східних районах України – просто катастрофічна ситуація з доступом до медичних послуг та ліків: гостро не вистачає навіть найпростіших препаратів.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...