Зеленський заявив, що Росії доведеться говорити з Україною про зупинку вторгнення

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Росії доведеться говорити з Україною про зупинку вторгнення, і чим швидше, тим меншими будуть втрати самої РФ, передають Патріоти України.

«Росії все одно доведеться, рано чи пізно, говорити з нами, говорити про те, як припинити бойові дії та зупинити це вторгнення. Чим швидше розмова почнеться, тим меншими будуть втрати у самої Росії», — сказав він у відеозверненні на другий день повномасштабної війни.

Він зазначив, що санкції, які запровадили у четвер США та інші країни, не переконали Російську Федерацію. «Чи переконали Росію вчорашні санкції? Ми чуємо у своєму небі та бачимо на своїй землі, що цього недостатньо. Чужі війська все ще намагаються активізуватись на нашій території», — сказав Зеленський.

Президент додав, що під російським ударом перебувають і українські військові, і цивільні. «Всі захисники України не дали ворогові реалізувати оперативний задум вторгнення у перший день. Здебільшого напрямком ворога зупинили, йдуть бої», — наголосив він.

"Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших": Окупант із донькою обговорили останні втрати росіян (аудіо)

неділя, 28 травень 2023, 19:14

Російський окупант спілкувався з дочкою. Вони обговорили втрати російських військових. Розмову оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України. «Штурмовики неудачно штурмовали, очень много погибших в шту...

Дехто навіть руки цілував із вдячності: Ердоган знову роздавав в день виборів подарунки і гроші

неділя, 28 травень 2023, 18:44

Сьогодні в Туреччині проходить другий тур президентських виборів - вперше в історії країни. Як і під час першого туру, чинний президент Реджеп Таїп Ердоган роздавав своїм прихильникам гроші і подарунки. Про це повідомляє канал іномовлення України FREEД...