Зеленський закликав французький бізнес покинути РФ, одну компанію вже "дотиснули"

Президент України Володимир Зеленський в середу закликав французьких бізнес-гігантів Renault, Auchan і Leroy Merlin припинити присутність в Росії, а також закликав французькі компанії покинути країну, передають Патріоти України.

"Французькі компанії повинні піти з російського ринку. Renault, Auchan і Leroy Merlin та інші повинні перестати бути спонсорами російської військової машини. Цінності важливіші за прибутки", - заявив Зеленський у своєму відеозверненні до французького парламенту в середу.

Для деяких французьких компаній, до яких звернувся Зеленський, російський ринок являє собою найважливішу частину їх прибутку. Згідно з результатами продажів компанії за 2021 рік, Росія є другим за важливістю ринком для Renault, поступаючись тільки рідній базі автовиробника Франції за обсягом продажів.

Російський ринок також має ключове значення для французького гіганта роздрібної торгівлі будматеріалами Leroy Merlin. Будучи присутнім як в Росії, так і в Україні, перша представляє 18% глобальної діяльності бренду.

Зазначимо, раніше глава МЗС України Дмитро Кулеба і закликав весь світ бойкотувати автомобілі компанії Renault.

Сьогодні ввечері стало відомо, що Renault призупиняє всі операції в РФ. Про це повідомляє Reuters.

Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...