Зеленський запропонував "Газпрому" знижку в 50% на транспортування газу до Європи, - Bloomberg

Україна запропонувала Росії знижку на постачання природного газу в Європу, щоб збільшити поставки і полегшити енергетичну кризу в регіоні. Про це повідомив президент України Володимир Зеленський виданню Bloomberg електронною поштою, зазначають Патріоти України.

За його словами, знижка поширюється на обсяги природного газу, що перевищують договірні 40 мільярдів кубометрів в день, які Україна вже транспортує до Європи з Росії.

“Україна пропонує цю додаткові потужності всім потенційним транзитним країнам. Ми хотіли б бачити в якості замовників європейські компанії, але і в “Газпрому” є додаткові потужності. А з урахуванням знижки в порівнянні з нинішнім транзитним тарифом, можу припустити, що ця знижка складе 50%”, – написав Зеленський.

Він додав, що Україна обговорює пропозицію з транспортування газу з Берліном і Брюсселем.

“Ми очікуємо, що вони незабаром зроблять кроки в практичних переговорах з цього питання, який, безумовно, важливий для всієї Європи”, – сказав Зеленський.

“Україна зі свого боку гарантує транзит, гарантує спеціальні антикризові умови для транзиту понад обумовлених обсягів”, – зазначив президент.

“Дозвольте мені внести ясність: я впевнений, що якщо ми не зробимо цього прямо зараз, Європа цієї зими зазнає величезних збитків. Зупинити кризу можуть тільки швидкі скоординовані дії”, – підкреслив глава української держави.

Наразі у “Газпромі” від коментарів відмовилися.

Riffmaster, Кузменко та Дугарь спостерігають за своїм гонителем: "Ви - великі люди..." - Зеленський звернувся до волонтерів з нагоди професійного свята

неділя, 5 грудень 2021, 21:22

Президент Володимир Зеленський привітав українців, які займаються волонтерською діяльністю. Про це глава держави сказав на заході з нагоди Міжнародного дня волонтера у неділю, 5 грудня, зазначають Патріоти України. "Ви - герої, великі люди", - звернувс...

"Паспорт любой. Здоровье любое": У "ДНР" закінчилися бажаючі "служити" за контрактом, хоча запрошують усіх (фото)

неділя, 5 грудень 2021, 20:58

У «республіці» закінчилися бажаючі «служити» за контрактом: чекають на «обов'язковий військовий обов'язок», передають Патріоти України.