Всіх "в сад": Зеленський запропонував люструвати Порошенка, Тимошенко, всіх нардепів та урядовців (відео)

Президент України Володимир Зеленський запропонував законопроект, який має розширити дію закону про очищення влади (люстрацію) на президента, депутатів, міністрів та інших топ-чиновників, які займали посади з 23 лютого 2014 року по 19 травня 2019 року, повідомляють Патріоти України. Як уточнив представник президента у Верховній Раді "репресії" стосуватимуться і однопартійців "Слуги народу".

Які посади Зеленський хоче додати до переліку тих, що потрапляють під люстрацію?

 • Посаду президента України,
 • всіх народних депутатів,
 • голови Верховної Ради,
 • членів уряду,
 • генерального прокурора,
 • голови Служби безпеки,
 • голови Антимонопольного комітету,
 • голови Фонду держмайна,
 • голів Державної фіскальної служби і митниці,
 • секретаря Ради національної безпеки і оборони,
 • керівництва оборонних підприємств.

Нас звинувачують, що ми хочемо скасувати люстрацію. Щоб усі зрозуміли, що ми не збираємося скасовувати люстрацію – ми пропонуємо її підсилити, – заявив Зеленський у відеозверненні.

Президент додав, що пропонований ним законопроект – тільки громадська оцінка діяльності відповідних осіб: "Упевнений, що дії всіх зазначених осіб в майбутньому отримають і справедливу юридичну оцінку".

Зеленський у зверненні поставив низку риторичних запитань:

Для чого потрібні народні депутати, які залишають депутатську недоторканність, узаконюють незаконне збагачення, просто не ходять на роботу?

Для чого потрібно міністри, які розповідають, що українці занадто багато їдять", які "будують дороги тільки у власному Facebook і народжують дітей в Америці, які угробили здоров'я нації і розповідають про шкоду вишневих кісточок?

Для чого потрібні прокурори, які можуть посадити тільки власну печінку? Для чого міністр економіки часів Януковича називає громадян "ублюдками", вибиває з рук телефони і обіцяє "дати їм по морді"?!

Я щодня ламаю голову – що з ними зробити? Може, обміняти їх всіх на наших полонених? А, може, одягнути в браковані бронежилети, які вони закупили, і відправити на передову? Думаю, найменше, що можна зробити зараз, – назавжди позбавити їх усіх можливості брати участь в управлінні державою, – сказав президент.

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...