Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 було внесено до парламенту у середу, 18 травня, передають Патріоти України.

Водночас текстів документів на сайті Ради поки що немає. Ймовірно, воєнний стан, як і раніше, буде продовжено на місяць — до 24 червня. Воєнний стан і загальна мобілізація були оголошені в Україні з початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого.

Військовообов'язковим чоловікам віком від 18 до 60 років було заборонено залишати країну, окрім низки винятків. Згідно з указом Зеленського, мобілізація мала проводитись протягом 90 діб — тобто до 24 травня.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...