Зеленський запропонував Раді продовжити воєнний стан і мобілізацію в Україні

Президент України Володимир Зеленський запропонував Верховній Раді продовжити воєнний стан і загальну мобілізацію. Відповідні законопроєкти № 7389 та № 7390 було внесено до парламенту у середу, 18 травня, передають Патріоти України.

Водночас текстів документів на сайті Ради поки що немає. Ймовірно, воєнний стан, як і раніше, буде продовжено на місяць — до 24 червня. Воєнний стан і загальна мобілізація були оголошені в Україні з початку повномасштабного російського вторгнення 24 лютого.

Військовообов'язковим чоловікам віком від 18 до 60 років було заборонено залишати країну, окрім низки винятків. Згідно з указом Зеленського, мобілізація мала проводитись протягом 90 діб — тобто до 24 травня.

Росіянам довелося слухати український гімн: Українці зламали брифінг МЗС РФ з кіберзахисту (відео)

субота, 4 лютий 2023, 14:00

Українські хакери зламали онлайн-брифінг МЗС Росії з кіберзахисту і зачитували текст "Росія - держава-терорист". Самі ж окупанти не могли нічого вдіяти і просто слухали, час від часу намагаючись вимикати мікрофон. Відео брифінгу з'явилося в YouTube-кан...

"Запалає вся Україна": Медведєв влаштував істерику на тлі чуток про майбутні удари по Криму

субота, 4 лютий 2023, 13:51

Заступник голови радбезу РФ Дмитро Медведєв пообіцяв застосувати усі можливі види зброї, якщо Україна завдасть ударів по території Росії та Криму. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України. За словами Медведєва, якщо Україна викорис...