
Президент Володимир Зеленський в ході робочої поїздки в Донецьку область побував на передових позиціях української армії в зоні проведення Операції об’єднаних сил і привітав військових з Днем Збройних Сил України. Як повідомили в Офісі президента, Зеленський поспілкувався з військовослужбовцями і вручив їм цінні подарунки.
Також глава держави вручив п’ятьом бійцям державні нагороди.
“Маю честь сьогодні бути разом з вами. Дякую вам за те, що захищаєте суверенітет і територіальну цілісність України”, – зазначив Зеленський.

Він звернувся до захисників України з побажанням берегти себе, щоб згодом мати можливість розповісти про героїзм українського війська нащадкам.
“Переконаний, що з такими людьми, як ви, ми обов’язково переможемо», – підкреслив Зеленський.
Крім того, Володимир Зеленський ознайомився з оперативною ситуацією в зоні проведення ООС та оглянув командний пункт однієї з бригад ЗСУ.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...