"Зеленський зробив би це публічно": В ОПУ відреагували на "звернення" до Путіна через главу Індонезії

Президент Індонезії Джоко Відодо після візиту в Києві відправився в Російську Федерацію. Там на зустрічі з президентом Володимиром Путіним він нібито передав кремлівському диктатору послання президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.

На брифінгу за підсумками зустрічі з Путіним Відодо заявив, що передав йому послання Зеленського. Деталі послання він не розкрив. Також президент Індонезії підкреслив, що готовий брати участь у налагодженні діалогу між лідерами Росії та України.

Разом з тим в Офісі президента Зеленського заявили, що ніякого послання в Кремль глава України не передавав. "Президент України, якщо хоче до когось звернутися, робить це публічно у своїх щоденних зверненнях", - заявив прес-секретар Зеленського Сергій Нікіфоров у коментарі українським ЗМІ.

У цьому контексті Никифоров нагадав, що Індонезія також постраждала від російського вторгнення, адже країна є одним з найбільших імпортерів пшениці з України. До речі саме блокування українських портів було основною темою на переговорах президентів в Києві. Речник Зеленського додав, що Росія несе повну відповідальність за зрив експорту як до Індонезії, так і до інших регіонів світу.

Напередодні в ході візиту президента Індонезії в Україну ЗМІ повідомляли, що Відодо, щоб спробувати допомогти мирним переговорам, нібито запропонував Зеленському передати послання Путіну. Він також говорив, що буде переконувати російського президента припинити бойові дії в Україні.

Москві жаліється на чергову атаку дронів: Влада бадьоро доповідає по збиття десятків БПЛА. "Абломкі" валяться на голови росіян

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:05

У ніч на 26 червня Москва знов зазнала повітряної атаки, про знищення десятків "невідомих дронів" заявляє мер Москви Сергій Собянін у Telegram, передають Патріоти України. . Атака на російську столицю почалася приблизно о 02:30 ночі. Вже тоді російсь...

Працівники найбільшої мережі АЗС в анексованому Криму благають Путіна врятувати бізнес і робочі місця через удари ЗСУ

четвер, 25 червень 2026, 22:40

Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...