Президент Індонезії Джоко Відодо після візиту в Києві відправився в Російську Федерацію. Там на зустрічі з президентом Володимиром Путіним він нібито передав кремлівському диктатору послання президента України Володимира Зеленського. Про це повідомляють російські ЗМІ, передають Патріоти України.
На брифінгу за підсумками зустрічі з Путіним Відодо заявив, що передав йому послання Зеленського. Деталі послання він не розкрив. Також президент Індонезії підкреслив, що готовий брати участь у налагодженні діалогу між лідерами Росії та України.
Разом з тим в Офісі президента Зеленського заявили, що ніякого послання в Кремль глава України не передавав. "Президент України, якщо хоче до когось звернутися, робить це публічно у своїх щоденних зверненнях", - заявив прес-секретар Зеленського Сергій Нікіфоров у коментарі українським ЗМІ.
У цьому контексті Никифоров нагадав, що Індонезія також постраждала від російського вторгнення, адже країна є одним з найбільших імпортерів пшениці з України. До речі саме блокування українських портів було основною темою на переговорах президентів в Києві. Речник Зеленського додав, що Росія несе повну відповідальність за зрив експорту як до Індонезії, так і до інших регіонів світу.
Напередодні в ході візиту президента Індонезії в Україну ЗМІ повідомляли, що Відодо, щоб спробувати допомогти мирним переговорам, нібито запропонував Зеленському передати послання Путіну. Він також говорив, що буде переконувати російського президента припинити бойові дії в Україні.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...