
Президент України Володимир Зеленський заявив, що після Саміту миру у Швейцарії наблизилося звільнення Запорізької АЕС від російських окупантів дипломатичним шляхом. Про це він сказав у неділю, 16 червня, відповідаючи на запитання журналіста NV після офіційної частини пресконференції за підсумками міжнародного форуму, передають Патріоти України.
За його словами, питання деокупації ЗАЕС вирішуватиметься “на платформі однієї з країн, де обговорюватиметься ядерна безпека”. “Усі це визнають, що має бути деокупація Запорізької станції. Дипломатичним шляхом”, - додав він.
Конкретних термінів, коли відбуватимуться такі зустрічі, український президент не назвав.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: