
Російському актору Федору Добронравову, що зіграв Івана Будько в одіозному серіалі «Свати», знову дозволено в'їзд на територію України. Про це йдеться у відповіді СБУ на запит «Українських Новин». , зазначають Патріоти України.
Заборона на в'їзд на територію України була скасований в червні 2019 року. Її скасували у зв'язку з рішенням суду, який визнав незаконною заборону СБУ на в'їзд Добронравову в Україні на 3 роки.
Нагадаємо, в жовтні 2017 року СБУ заборонила в'їзд в Україну на 3 роки російському акторові Добронравову, а Держкіно заборонило показ серіалу «Свати».
«Сватів» знімали в Україні з 2008 по 2012 роки. У 2017 році почалися зйомки сьомого сезону, вони проходили в Грузії і Білорусі. Знімальний процес був зупинений після того, як стало відомо про заборону СБУ акторам ситкому в'їзду в Україну через схвалення ними агресії Росії проти України і відвідування окупованого Криму.

Напомним, в октябре 2017 года СБУ запретила въезд в Украину на 3 года российскому актеру Добронравову, а Госкино запретило показ сериала «Сваты».
«Сватов» снимали в Украине с 2008 по 2012 годы. В 2017 году начались съемки седьмого сезона, они проходили в Грузии и Беларуси. Съемочный процесс был остановлен после того, как стало известно о запрете СБУ актерам ситкома въезда в Украину по причине одобрения ими агрессии России против Украины и посещения оккупированного Крыма.
Спецслужби Росії зараз перебувають на останньому, четвертому рівні деградації, що характеризується повною авторитаризацією та відсутністю здатності приймати незалежні рішення. Про це в інтервʼю Radio NV заявив колишній очільник Головного управління ро...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 01.02.26 орієнтовно склали: