
Бійці української армії завдяки блискучій операції ліквідували групу десантників-окупантів - цілком ймовірно, саме тих, які скоювали військові злочини в Київській області. Відповідний відеоролик був опублікований в Telegram-каналі "Останній блокпост", передають Патріоти України.
"Денацифіковані російські десантники. Ті ж, що були в Бучі", - йдеться в підписі до ролика. На відео добре помітно, що українські бійці підбігли до розбитої вантажівки окупантів - для того, щоб подивитися, скільки десантників ворога було вбито в результаті операції.
У полі видно мертві тіла агресорів, яких викинуло вибухом з кількох розбитих машин. Також навколо в повному безладді розкидані речі загарбників - включно з сумно відомими сухими пайками.
Переконавшись в успішності своєї операції, бійці ЗСУ підібрали вцілілий боєкомплект до зброї і швидко зникли - задля того, щоб скоріше опинитися в розташуванні своєї частини. "Я говорив: Хто з мечем на нашу землю прийде, від того меча і загине", - процитував легендарний біблійний афоризм один з українців.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...