Земля бетоном! Українські захисники "задвухсотили" російського сержанта з Липецька з підставним прізвищем

Українські військові ліквідували російського сержанта Сергія Науменка. Про це заявив блогер-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України.

34-річний окупант був заступником командира взводу 16-ї окремої бригади спецназу ГРУ. Ця бригада дислокувалася в Тамбові.

Варто зазначити, що "двохсотий" насправді носив прізвище Ляшенко. Він навіть у соцмережах був підписаний своїм реальним прізвищем.

Відомо, що російського сержанта ліквідували 25 вересня. Поки невідомо, де саме його "денацифікували" українські військові.

"Поховали його 12 жовтня в Липецьку на новому Косирівському кладовищі (мабуть старе вже під зав'язку)", - написав Іраклі Комахідзе.

Судячи з фото, у окупанта залишилися дружина і діти.


Чекісти вже не врятують недоімперію? - Ексочільник ГУР та СЗР заявив, що російські спецслужби досягли крайньої стадії деградації. Подробиці

неділя, 1 лютий 2026, 7:27

Спецслужби Росії зараз перебувають на останньому, четвертому рівні деградації, що характеризується повною авторитаризацією та відсутністю здатності приймати незалежні рішення. Про це в інтервʼю Radio NV заявив колишній очільник Головного управління ро...

На концерт Кобзона повертається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 1 лютого

неділя, 1 лютий 2026, 6:49

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 01.02.26 орієнтовно склали: