
Двоє військових російської армії, яка вторглася в Україну понад п'ять місяців тому, поповнили лави "200-х". Йдеться про окупантів із Бурятії – баскетболістів Дмитра Лагунова та Миколу Багрова, передають Патріоти України.
Вони могли бути контрактниками 11-ї окремої гвардійської десантно-штурмової бригади з Улан-Уде. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, OSINT-експерт Іраклі Комахідзе
Відомо, що Дмитро Лагунов родом із Забайкальського, але на піку своєї баскетбольної кар'єри грав у столиці Республіки Бурятія. За її межами виступав у складі команди "Лара", а всередині чемпіонату – за "Динамо".

Його колега й товариш по службі Микола Багров з дитинства грав за юнацьку збірну Бурятії. Працював у тренерському штабі команди "Байкал". Разом із Лагуновим був у "Динамо".
У некролозі не уточнюються деталі загибелі бурятських баскетболістів-окупантів. Також немає інформації щодо місць, де вони проходили військову службу.
"Але можна припустити, що вони були контрактниками 11-ї ОГДШБр з Улан-Уде (військова частина №32364), про великі втрати якої інформація неодноразово просочувалася в ЗМІ", – уточнив розслідувач InformNapalm.
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...
У Росії наприкінці червня різко зріс інтерес до засобів захисту від безпілотників. Як повідомляють «Важливі історії», кількість пошукових запитів у сервісі «Яндекс», пов'язаних з антидроновими пристроями, досягла найвищого рівня за останні три роки, пе...