Земля горить під ногами російських окупантів: Підраховано, як сили ООС просунулись на Донбасі

ЗСУ значно поліпшили свої тактичні позиції та звільнили кілька населених пунктів

Від початку дії Операції Об'єднаних сил (30 квітня 2018 року. — Ред.) українські захисники змогли повернути під свій контроль 20 квадратних кілометрів окупованої території Донбасу. Крім того, їм вдалося поліпшити своє тактичне положення на певних ділянках фронту. Про це розповів командувач ООС Сергій Наєв в інтерв'ю ВВС, зазначають Патріоти України.

Як приклад він навів ситуацію під Горлівкою, де українські війська відновили контроль над населеними пунктами Південне (колишня назва Ленінське) і Шуми.

"Всього за час ООС у деяких місцях вдалося поліпшити тактичне положення на глибину від двох до п'яти кілометрів, а загальна площа території, яку повернули під контроль української влади, — близько 20 квадратних кілометрів", — наголосив він.

Нардеп зі "Слуги народу" потрапив у жорстку ДТП на Житомирщині

понеділок, 15 серпень 2022, 0:34

Народний депутат від "Слуги народу" Олексій Красов 14 серпня потрапив в аварію. Жорстка ДТП трапилася на Житомирщині. У пресслужбі фракції вже підтвердили інформацію про цю аварію, зазначають Патріоти України. Також деталі ДТП журналістам розповіли вла...

"У нас вже був день перемоги": Мобілізовані в "ЛНР" відмовилися воювати за "ДНР" (відео)

понеділок, 15 серпень 2022, 0:26

У самопроголошеному терористичному угрупуванні "ЛНР" почали протестувати мобілізовані військовослужбовці. Вони заявили, що не хочуть воювати у сусідній квазіреспубліці "ДНР", куди їх відправляють погрозами та шантажем. Терористи поскаржилися, що їх кид...