Зеркаль вказала на маніпуляцію Путіна на переговорах із Зеленським (відео)

Володимир Путін говорив, що газ нібито може бути дешевшим на 25%, ніж сьогодні отримує промисловий споживач.

Глава Росії Володимир Путін на переговорах у "нормандському форматі" з президентом України Володимиром Зеленським зманіпулював, говорячи про можливість знизити ціну на газ. Таку заяву в інтерв'ю Яніні Соколовій у програмі "Рандеву" зробила колишня заступниця глави МЗС України Олена Зеркаль, передають Патріоти України.

Так, Путін говорив, що газ нібито може бути дешевшим на 25%, ніж сьогодні отримує промисловий споживач. "Вартість уже зараз зафіксована в рішенні Стокгольмського арбітражу. Це вартість німецького хаба. Про жодні знижки на газовому ринку йтися вже не може, тому що це не відповідає ні українському законодавству, ні європейському. Це може бути тільки вартість хаба мінус транспортування", – пояснила Зеркаль.

На запитання журналістки про те, навіщо російський глава так сказав, вона відповіла: "Він оперує фактично тим, що було в 2009 році. Для них світ не змінився".

Джерело: 5 канал

Хіти тижня. Один з найбагатших людей світу: Яку спадщину залишив померлий султан Оману

неділя, 19 січень 2020, 1:00

Абсолютний владика Омана Кабус бен Саїд, який помер на 79-му році життя, був одним з найбагатших монархів у світі, і міг собі дозволити величезну кількість палаців та апартаментів. Султану Кабусу належало 2 великих палаци в Салалі — Хісн та Аль-Мамура,...

Хіти тижня. Путін назвав Меркель свої вимоги по Донбасу (відео)

неділя, 19 січень 2020, 0:35

Російський президент сподівається на внесення змін до Конституції України. У суботу, 11 січня, президент Росії Володимир Путін обговорив у Москві ситуацію на Донбасі з канцлером Германії Ангелою Меркель, в ході переговорів заявив, що сподівається на вн...