Зеркаль заявила, що не повернеться у МЗС при Зеленському, і пояснила чому

Колишній заступник міністра закордонних справ України Олена Зеркаль заявила, що не має наміру повертатися на роботу в дипломатичне відомство. Про це вона розповіла в інтерв’ю, передають Патріоти України.

Так, відповідаючи на питання, що має статися, щоб вона повернулася у МЗС, Зеркаль зазначила: “Я вже говорила, що ставлю в цьому питанні три точки. Це і є відповідь”.

На уточнююче питання, якщо президент Зеленський особисто подзвонить і попросить повернутися у відомство, вона відповіла: “Ні, вже ні. Знаєте, як за Станіславським: “не вірю”.

Нагадаємо, Олена Зеркаль подала заяву про звільнення 28 листопада 2019 року. За її словами, її ніхто не змушував звільнятися, просто змінилися умови роботи.

Джерело: Гордон

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...