Згадала Бучанську різанину та закликала до єдності в ЄС: Нові деталі заяви Меркель про Україну

Колишня канцлерка Німеччини Ангела Меркель у своєму першому за шість місяців публічному виступі засудила війну РФ проти України та закликала Європейський Союз до єдності. Вона також згадала про звірства російських окупантів у Бучі, передають Патріоти України.

Як повідомляє німецька газета Die Welt, Меркель виступила на церемонії в Берліні, присвяченій звільненню Райнера Хоффмана з посади голови Об'єднання німецьких профспілок (DGB). На заході були присутні понад 200 гостей.

У своїй промові Меркель висловила солідарність із Києвом. "Моя солідарність з Україною, яка зазнала нападу та вторгнення з боку Росії, і з підтримкою їхнього права на самооборону", – сказала вона.

Вона також підтримала зусилля уряду Німеччини, ЄС, США, НАТО, G7 та ООН "щодо припинення цієї варварської агресивної війни з боку Росії".

За словами Меркель, ніхто не може серйозно оцінити, наскільки далекосяжними будуть наслідки війни. Проте вони будуть серйозні, особливо для українців.

Ексканцлерка також засудила порушення прав людини російськими окупантами в Україні. "Буча є прикладом цього жаху", – сказала вона. При цьому підтримку українців з боку багатьох країн Меркель назвала "промінцем надії в цьому безкінечному сумі". "Ми ніколи не повинні сприймати мир та свободу як належне", – додала вона.

ЗСУ "мінуснули" депутата-комуніста із Новосибірської області РФ

субота, 3 грудень 2022, 15:00

Українські воїни ліквідували депутата-комуніста Сергія Голікова із Новосибірської області РФ, інформують Патріоти України. Як повідомив OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, 37-річний Голіков народився в Сургуті, а останні два роки роботи віддав держапарату...

"Уснул и не проснулся": Як командування РФ приховує причини загибелі "мобіків" (аудіо)

субота, 3 грудень 2022, 14:44

За даними Служби безпеки України, російське командування приховує причини загибелі "мобіків" перед новою хвилею мобілізації, щоб запобігти бунтам в армії. Про це стало відомо із нового перехоплення, яке СБУ оприлюднила 3 грудня, передають Патріоти Укра...