
Уряд Південної Кореї планує провести консультації з Україною щодо передавання північнокорейських солдатів, яких ЗСУ захопили в полон на Курщині, якщо самі північнокорейці попросять про це. Про це заявив речник Міністерства закордонних справ Південної Кореї Лі Чже Вонг, передають Патріоти України з посиланням на Yonhap.
"Оскільки північнокорейські солдати є нашими громадянами згідно з Конституцією, уряд планує провести переговори з Україною, якщо вони вимагатимуть дезертирства до Південної Кореї", – сказав речник.
Зауважимо, шо Конституція Південної Кореї визначає весь Корейський півострів своєю територією, фактично визнаючи всіх жителів півострова її громадянами. КНДР Сеул визначає як територію, тимчасово захоплену сепаратистами.
Представник міністерства, однак, заявив, що жоден із двох полонених солдатів не висловлював наміру втекти на південь, додавши, що відповідні органи Південної Кореї наразі спілкуються з Україною щодо цих питань.
Окупований Севастополь повністю залишився без електропостачання внаслідок нічної масованої атаки безпілотників на енергетичну інфраструктуру в ніч на 24 червня. Про це заявив ставленик окупантів, квазігубернатор міста Михайло Развожаєв, передають Патрі...
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...