Згоріло все? Росія зосередила на "вишках Бойка" ракетні судна, спецназ і кораблі ФСБ, - експерт

Російські спецпризначенці розміщували на окупованих бурових платформах "Чорноморнафтогазу" підрозділи морської піхоти та спецназу. Армія РФ продовжує перебувати на платформах й дотепер. Про це повідомив військовий експерт Павло Лакійчук для росЗМІ, передають Патріоти України.

"Спочатку росіяни боялися, що Україна забере своє майно назад. Крім морпіхів там ще чергує бригада ракетних морських суден, які забезпечують охорону цього району, а також патрульні кораблі ФСБ. У 2016 році РФ зрозуміла, що цей об’єкт можна використовувати більш раціонально, тому встановила на них засоби спостереження за повітряною та підводною обстановкою", - каже експерт.

Фахівець зауважив, що на "вишках Бойка" були встановлені гідроакустичні комплекси. "Цей ланцюжок пунктів нагляду формує єдину систему спостереження за повітряною та підводною обстановкою у північно-західній частині Чорного моря - таким чином росіяни не просто контролюють це район, а можуть швидко реагувати та наносити авіаційні та ракетні удари", - додав Лакійчук.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 26 червня

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:09

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:

ЗСУ руйнують плани Путіна: У WSJ назвали зброю, яка змінює перебіг війни

п’ятниця, 26 червень 2026, 6:33

ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...