
Російські спецпризначенці розміщували на окупованих бурових платформах "Чорноморнафтогазу" підрозділи морської піхоти та спецназу. Армія РФ продовжує перебувати на платформах й дотепер. Про це повідомив військовий експерт Павло Лакійчук для росЗМІ, передають Патріоти України.
Фахівець зауважив, що на "вишках Бойка" були встановлені гідроакустичні комплекси. "Цей ланцюжок пунктів нагляду формує єдину систему спостереження за повітряною та підводною обстановкою у північно-західній частині Чорного моря - таким чином росіяни не просто контролюють це район, а можуть швидко реагувати та наносити авіаційні та ракетні удари", - додав Лакійчук.
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали:
ова тактика застосування безпілотників середньої та великої дальності дозволила Україні перехопити оперативну ініціативу на полі бою. Масовані удари по військових об’єктах у глибокому тилу РФ ставлять під сумнів заяви Володимира Путіна про непереможніс...