"Згорнули без шуму і пилюки": ООН закрила розслідування вбивства азовців в Оленівці

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба прокоментував роботу ООН, згадавши теракт в Оленівці та роботу "зернової угоди". З його слів, особливого результату роботи організації немає. Про це він сказав в етері Сніданок з "1+1", передають Патріоти України.

"Є в ООН велика робота над подовженням чорноморської зернової ініціативи. Певні люди сидять в ООН і думають: так, а як нам тут не притиснути Росію, не розкритикувати, щоб нам не зробити Росії, щоб потім прийти до них і сказати: дивіться, ми ж тут це все не зробили, а могли б. Так ви давайте продовжуйте черноморську зернову ініціативу. Ось така логіка - давайте тут не тиснути, тут не критикувати, тут замовчувати. Це означає, що в усих цих питання йти на поступки будуть страждання, буде несправедливість. Бажання вирішувати одні проблеми за рахунок інших. Вони кажуть: це велика дипломатія. Але дипломатія змінилася. І ніхто з Гітлером, ніхто з Хусейном так себе так не поводив. Добре, при Гітлерові ще ООН не було. А коли Хусейн нападав на сусідів, травив хімічною зброєю, спричиняв екологічні катастрофи через розливи нафти... Ніхто ж не сидів і не думав: ну, давайте... " - сказав міністр.

"Коли в Оленівці вбили наших військополонених. Ми сказали - ООН, пришліть місію, нехай розслідують. Ви думаєте, вони туди приїхали? Я більше скажу - ця місія була тихенько закрита ООН що називається "без шуму та пилюки". Тому у мене одна пропозиція для тих, хто хоче розслідувати - приїздіть до Києва, ночуйте тут, проводьте ночі у підвалах, зранку рахуйте - скільки прилетіло шахедів та ракет. Вони вже просто дістали цією грою в квазіспредливість", - додав Кулеба.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський закликав міжнародні організації ООН та Червоного Хреста негайно долучилися до порятунку людей на окупованій частині Херсонщини після підриву Каховської ГЕС. Глава держави закликав світ до чіткої та швидкої реакція на те, що відбувається.

"Навіть неможливо встановити достеменно, скільки людей на тимчасово окупованій території Херсонщини можуть загинути без порятунку, без питної води, без їжі, без медичної допомоги. Наші військові та спецслужби настільки, наскільки це можливо, попри обстріли рятують людей", – сказав Зеленський.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...