Згортання реформ Зеленським - ні до чого: Кулеба назвав головну перешкоду вступу України в ЄС і НАТО

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що головною перешкодою для вступу України в ЄС і НАТО є бачення окремими країнами цих союзів нашої країни крізь призму їх відносин з Росією. Про це міністр заявив в інтерв’ю німецькому виданню Die Zeit, переклад якого приводить прес-служба МЗС.

Кулеба висловив упевненість, що членство України в ЄС і НАТО – це питання часу, оскільки наша країна – природна частина європейськї і євроатлантичної спільноти.

“Ми розуміємо, що в ЄС існує певний скепсис щодо подальшого розширення. І що країна має відповідати всім Копенгагенським критеріям, яких ми досягнемо. Втім, не це головна перешкода для нашого членства в ЄС”, – сказав міністр.

За його словами, головна перешкода – “те, що окремі країни НАТО і ЄС досі дивляться на Україну крізь призму своїх відносин з Росією”. Кулеба закликав спільноти сприймати Україну за її власними якостями і чеснотами, тому що вона на це заслуговує.

“Відносини з Росією – це одне, відносини з Україною – це інше”, – підкреслив міністр.

Кулеба також наполягає, що ЄС і НАТО повинні надати чітку дорожню карту для майбутнього членства української держави в двох блоках.

"Подоїть" ще підприємців? Гетманцев заявив, що влада Зеленського обійдеться без кредиту МВФ

понеділок, 17 січень 2022, 23:56

Україна за відсутності додаткових потрясінь може пройти друге півріччя 2022 року без термінового укладання нової програми з Міжнародним валютним фондом (МВФ). Так вважає голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Да...

З архіву ПУ. Попереджати треба! У Києві помітили "прапори" "ДНР" і людей з автоматами. Поліція дала роз'яснення (фотофакти)

понеділок, 17 січень 2022, 23:30

Чимало людей в мережі вказують на легковажність організаторів. Попереджати треба. В столиці проживають тисячі ветеранів війни на Сході. У багатьох є зброя і "планки опущені" на "сепарню". У п'ятницю, 15 січня 2021 року, в Києві на вулиці Валерія Лобано...