Згортання реформ Зеленським - ні до чого: Кулеба назвав головну перешкоду вступу України в ЄС і НАТО

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що головною перешкодою для вступу України в ЄС і НАТО є бачення окремими країнами цих союзів нашої країни крізь призму їх відносин з Росією. Про це міністр заявив в інтерв’ю німецькому виданню Die Zeit, переклад якого приводить прес-служба МЗС.

Кулеба висловив упевненість, що членство України в ЄС і НАТО – це питання часу, оскільки наша країна – природна частина європейськї і євроатлантичної спільноти.

“Ми розуміємо, що в ЄС існує певний скепсис щодо подальшого розширення. І що країна має відповідати всім Копенгагенським критеріям, яких ми досягнемо. Втім, не це головна перешкода для нашого членства в ЄС”, – сказав міністр.

За його словами, головна перешкода – “те, що окремі країни НАТО і ЄС досі дивляться на Україну крізь призму своїх відносин з Росією”. Кулеба закликав спільноти сприймати Україну за її власними якостями і чеснотами, тому що вона на це заслуговує.

“Відносини з Росією – це одне, відносини з Україною – це інше”, – підкреслив міністр.

Кулеба також наполягає, що ЄС і НАТО повинні надати чітку дорожню карту для майбутнього членства української держави в двох блоках.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...