"Згвалтували 8-річну дівчинку, віджали заправку": У мережу потрапила розмова окупантів про свої злочини в Україні

Окупанти в Україні вкотре обговорили телефоном злочини, які коять у нашій країні. Зокрема, зґвалтування 8-річної дівчинки та мародерство. Перехоплення розмови путінських злочинців опублікували у Telegram ГУР Міноборони України, передають Патріоти України.

У ній двоє вояків з так званої "ДНР" поділилися враженнями від перебігу подій в їхній частині. Судячи з розмови, командування заявило бойовикам, що обіцяної колись ротації можна навіть не чекати, поки не "звільнять" Донецьку та Луганську область.

"А далі ми не рухаємось, бо все угрупування перебуває в "ДНР". Коли вони там закінчать, вони перекидають сюди війська і почнемо рухатись", – зазначив один зі співрозмовників.

Потім вони порушили тему розгулу злочинності в окупаційній армії. "Розповідали за 125 полк. Аж до того, що зґвалтували восьмирічну дівчинку. Мародерство. "Віджали" у когось заправку. У людей забирали паливо, через цю заправку продавали. Командир полку, командири батальйонів. І помічники командирів батальйонів", – розповів окупант, після чого висловив нерозуміння, чому він як "ДНРівець" бере участь у російській "спецоперації".