"Зґвалтував, а потім запропонував дружбу". Бєлковський різко прокоментував статтю Путіна про Україну

Твердження президента РФ Володимира Путіна у статті про Україну, що Росія ніколи не стане "анти-Україною", двозначне. Таку думку російський політолог Станіслав Бєлковський висловив 17 липня в ефірі радіостанції "Эхо Москвы". Він нагадав про окупацію Криму та війну на Донбасі, до яких причетна Москва, зазначають Патріоти України.

"Весь пафос, що Росія не стане "анти-Україною" після того, як Росія Україну зґвалтувала, значною мірою відповідає ціннісній системі російських еліт, сформованих у лихі 90-ті роки XX століття. Тому що сама система монетократії передбачає, що хто сильніший, той і має рацію. Безумовно, якщо ти можеш кинути, то це морально. Аморально – це коли слабкий кидає сильного. А ось коли сильний кидає слабшого – це абсолютно вкладається в етичний кодекс монетократії", – сказав Бєлковський.

Політолог назвав Путіна "типовим представником еліти 1990-х років", від яких "часто можна почути міркування типу: ось я її (або навіть його) зґвалтував, а після цього, звісно, запропонував йому дружбу, тому що дружба зі мною – це величезне щастя". "А що я перед цим, перед дружбою, зґвалтував – то це треба забути. Узагалі величезне щастя, що я зґвалтував, звернув увагу на об'єкт зґвалтування. Ось у цьому дусі й витримана стаття", – вважає Бєлковський.

У боях за Україну загинув 28-річний буковинський футболіст

середа, 10 серпень 2022, 16:57

Захищаючи Україну від російських загарбників, загинув буковинський футболіст - 28-річний Юрій Царик. У 2012 році чоловік був призваний на службу до лав Збройних Сил України. Служив в окремій президентській бригаді ім. Богдана Хмельницького. З березня 2...

ФСБівці розуміють, що "кримський сценарій" у Херсоні провернути не зможуть, населення чинить опір, - Марченко

середа, 10 серпень 2022, 16:50

Російські окупанти планують провести "референдуми" на тимчасово окупованих ними територіях України. Однак на Херсонщині вже навіть самі загарбники розуміють, що реалізувати ці плани їм не вдасться, передають Патріоти України. Жителі Херсонщини чинять т...