"Жартувати не будемо": Лукашенко пригрозив знищити приватний бізнес

В кожній компанії, приватній і державній, має бути профспілкова організація.

Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що приватні підприємства, які не створять до кінця року у себе профспілки за пропозиціями провладної Федерації профспілок, будуть ліквідовані, повідомляють Патріоти України.

"Якщо до кінця року приватні підприємства не створять за вашими вимогами профспілкові організації, ці приватні підприємства будуть ліквідовані. Ви маєте внести ці пропозиції, жартувати ми не будемо", - сказав Лукашенко на зустрічі з очільником Федерації профспілок Михайлом Ордою, його цитує "СБ. Білорусь сьогодні".

За його словами, в кожній компанії, приватній і державній, має бути профспілкова організація. "Ми бачимо, як деякі себе повели і взяли курс на знищення держави і державності в нашій країні. Гаразд, це ми розберемося за окремими напрямками. Але профспілкові організації мають бути створені. І ви від цього відступати у жодному разі не повинні", - зазначив президент.

"Газ в Европе, а Уфа в ж*пе": Росіяни вийшли на протести через... відсутність гарячої води та опалення (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:52

Жителі російського міста Уфа, які вже два місяці без газу та теплої води, вийшли на протест із табличками. Росіяни бідкаються, що поки влада розповідає про "замерзаючу Європу", замерзають насправді вони. Про це пише російський телеграм-канал "7Х7. Гори...

СБУ викрила жителя Харківщини, який постачав запчастини для російського флоту (фото)

четвер, 2 лютий 2023, 19:29

Співробітники Служби безпеки України викрили мешканця Харківської області, який постачав у Росію деталі для підводних човнів російського флоту, попри заборону Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомили у Службі безпеки України, пере...