"Ждали этого от Януковича": Ексватажок найманців "ДНР" похвалив Токаєва

Екскомандир НЗФ «ДНР», колишній співробітник СБУ Олександр Ходаковський захопився «мужністю» президента Казахстану Токаєва, який для придушення протестів у своїй країні закликав іноземні війська та наказав відкривати вогонь на поразку без попередження. Про це засновник батальйону "Восток" написав у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

«Примерно в это же время восемь лет назад мы очень ждали таких слов от президента Украины, но не дождались. Кучма в своих мемуарах вспоминал четвертый год (2004 год — прим), как к нему после выборов пришел растерянный Янукович за советом, что делать с оппозицией, на что Кучма ему заметил: чувствуешь себя президентом? — Веди себя, как президент», - написав він.

Нагадаємо, президент Казахстану заявляв про 20-тисячне угруповання добре підготовлених терористів із іноземних держав, які напали на силовиків та органи влади. При цьому досі фактичного підтвердження його слів немає. Опір протестувальників має локальний характер, а «іноземців» нікому не пред'явили. Тим часом на вулицях казахських міст досі чутна стрілянина, зростає кількість убитих та поранених серед силовиків та протестувальників, які дають відсіч.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

"Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна, - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...