Жданов назвав несподівану причину, з якої США не поспішають давати зброю Україні

США не поспішають надавати Україні зброю, оскільки чекають, що у Росії відбудеться "палацовий переворот". Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов в ефірі "24 каналу", передають Патріоти України.

За його словами, у США свій погляд та свій план на війну. Головна їхня мета – не допустити розвал Росії. Жданов переконаний, що Штати сподіваються на бунт політичної еліти та на повалення президента Володимира Путіна. Після цього вони домовлятимуться з новою владою РФ.

"Як говорив один із західних аналітиків, ведмедю потрібно вирвати кігті і зуби, щоб він не кусався і не дряпався. Але він повинен бути страшним і вміти гарчати", – зазначив експерт.

Також Жданов додав, що у підрозділах ЗСУ вже достатньо людей, а ось відповідної зброї та бронетехніки не вистачає. На його думку, Україна вже давно сформувала б додаткові бригади для посилення своїх позицій на фронті, але без достатньої кількості зброї це неможливо.

Опинився на фронті через 4 дні після повістки: ЗСУ взяли в полон нещодавно мобілізованого бурята

четвер, 29 вересень 2022, 8:22

Українські військові взяли в полон росіянина з Улан-Уде, якого мобілізували 18 вересня. Чоловіка одразу кинули на фронт як "гарматне м'ясо" без військових навичок. Відео вже розлетілось в ермежі. Між його мобілізацією та перекидання на фронт пройшло вс...

Страта Каддафі переслідує Х*йла з новою силою: Путін почав знов втрачати рейтинг

четвер, 29 вересень 2022, 8:16

Росіяни не простили тирану чмобіків, і це лише початок. Рейтинг президента Росії Володимира Путіна після оголошення "часткової" мобілізації почав знижуватися. Глава Кремля втратив одразу 6% за останній місяць. Такі дані у середу, 28 вересня, наводить в...