Жданов поділився прогнозом, чи може Росія встановити повний контроль над Луганщиною

Британська розвідка каже, що у найближчі два тижні Росія повністю захопить Луганщину. Проте військовий експерт вважає, що частина території області залишиться під контролем ЗСУ. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Ймовірність є, але ЗСУ контролюватимуть Лисичанськ

На його думку, такий варіант розвитку подій (що Росія захопить Луганщину – ред.) залишається можливим.

"Дійсно, є шанси, що Росія може встановити контроль над регіоном. Але я переконаний, що і в нас є шанси утримати Лисичанськ, щоб росіянам не дати остаточного окупувати Луганську область та оголосити це перемогою", – заявив Жданов.

військовий експерт наголосив, що якщо ЗСУ утримають хоча б Лисичанськ і територію навколо нього, то так ми не допустимо політичної перемоги Росії в окупації Луганської області. "Я більше схиляються до другого варіанту – що ми зможемо утримати Лисичанськ та іншу частину області", – відповів він.

Також Жданов наголосив, що наразі в Сєвєродонецьку йдуть вуличні бої. За його словами, там зараз для ЗСУ важливо утримати під контролем місто та плацдарм на правому березі річки Сіверський Донець.

Джерело: 24 канал

Ні, це не "добровольці": Хто у Росії отримав найбільші гранти на "допомогу Донбасу"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:29

Російська православна церква і "письменник" Захар Прилєпін отримали найбільший грант з тих, що виділили в Російській Федерації на "допомогу Донбасу". Йдеться про суму майже в 115 мільйонів рублів. Про це голова Фонду президентських грантів Ілля Чукалин...

Менші, ніж в росіян при обороні: Військовий розказав про втрати ЗСУ у наступі

понеділок, 3 жовтень 2022, 19:59

Росіяни намагаються накопичувати серйозні сили в районі Сєвєродонецька та Лисичанська. Втрати цих населених пунктів може стати черговою великою політичною поразкою, передають Патріоти України. Як наголосив військовий ЗСУ, народний депутат та секретар К...