Жданов поділився прогнозом, чи може Росія встановити повний контроль над Луганщиною

Британська розвідка каже, що у найближчі два тижні Росія повністю захопить Луганщину. Проте військовий експерт вважає, що частина території області залишиться під контролем ЗСУ. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

Ймовірність є, але ЗСУ контролюватимуть Лисичанськ

На його думку, такий варіант розвитку подій (що Росія захопить Луганщину – ред.) залишається можливим.

"Дійсно, є шанси, що Росія може встановити контроль над регіоном. Але я переконаний, що і в нас є шанси утримати Лисичанськ, щоб росіянам не дати остаточного окупувати Луганську область та оголосити це перемогою", – заявив Жданов.

військовий експерт наголосив, що якщо ЗСУ утримають хоча б Лисичанськ і територію навколо нього, то так ми не допустимо політичної перемоги Росії в окупації Луганської області. "Я більше схиляються до другого варіанту – що ми зможемо утримати Лисичанськ та іншу частину області", – відповів він.

Також Жданов наголосив, що наразі в Сєвєродонецьку йдуть вуличні бої. За його словами, там зараз для ЗСУ важливо утримати під контролем місто та плацдарм на правому березі річки Сіверський Донець.

Джерело: 24 канал

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...