Жданов пояснив, яка версія танку Leopard 1 є найкращою та чи є до них боєприпаси

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, що танк Leopard 1A5 є дуже непоганою зброєю, але питання у тому, чи нададуть нам їх західні партнери, передають Патріоти України.

"Танк Leopard 1A5 значно кращий за Т-64 чи Т-72. Але питання, скільки таких танків нам дадуть і чи дадуть взагалі. У версії 1А5 там стоїть система управління вогнем, до нього є боєприпаси. Але ми не знаємо, скільки нам їх дадуть. Якщо нам дадуть Leopard 1A5 багато - це буде дуже добре. До речі, зараз нам у Німеччині обіцяють дати 187 танків Leopard.

Щоправда, це станеться не завтра, бо деякі танки потребують ремонту. Вони стоять на зберіганні. В принципі, і це добре, і в якості пушки - це добре. І боєприпаси до цих танків є. Особливо вони є у США. У версії А5 танк Leopard 1 дуже навіть непоганий і може конкурувати з Т-64 та Т-72", - пояснив Жданов.

Ворогу вкрай важливо...": Росіяни накопичують сили для наступу на півдні Запорізької області, - Селезньов

понеділок, 24 червень 2024, 21:04

Військовий експерт Владислав Селезньов повідомив, що окупанти нарощують резерви для активізації бойових дій на півдні Запорізької області. Про це він розповів в етері "Еспресо", передають Патріоти України. . "Зараз дуже мало подається інформації про те...

Пожежа в оборонному НДІ під Москвою. Загинуло вісім осіб. Педалюється версія а ля просто "забули виключити чайник"

понеділок, 24 червень 2024, 20:50

Вісім росіян загинули під час пожежі НДІ Платан у підмосковному Фрязіно. Про це повідомляє російське провладне інформагентсво Интерфакс з посиланням на місцеві екстрені служби. . Причиною загоряння стало порушення техніки безпеки, зазначає ЗМІ. . Рос...