Жданов пояснив, яка версія танку Leopard 1 є найкращою та чи є до них боєприпаси

Військовий експерт Олег Жданов пояснив, що танк Leopard 1A5 є дуже непоганою зброєю, але питання у тому, чи нададуть нам їх західні партнери, передають Патріоти України.

"Танк Leopard 1A5 значно кращий за Т-64 чи Т-72. Але питання, скільки таких танків нам дадуть і чи дадуть взагалі. У версії 1А5 там стоїть система управління вогнем, до нього є боєприпаси. Але ми не знаємо, скільки нам їх дадуть. Якщо нам дадуть Leopard 1A5 багато - це буде дуже добре. До речі, зараз нам у Німеччині обіцяють дати 187 танків Leopard.

Щоправда, це станеться не завтра, бо деякі танки потребують ремонту. Вони стоять на зберіганні. В принципі, і це добре, і в якості пушки - це добре. І боєприпаси до цих танків є. Особливо вони є у США. У версії А5 танк Leopard 1 дуже навіть непоганий і може конкурувати з Т-64 та Т-72", - пояснив Жданов.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...