Жданов розповів, якими ще ракетами Росія намагатиметься "пробити" Patriot

Росія може спробувати пробитися через систему протиповітряної оборони ЗРК Patriot за допомогою й інших ракет. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов.

Він каже, що РФ ще не вичерпала всю номенклатуру своїх ракет. "Інших немає, інших вони не придумали. Балістичні ракети "Кинджал" і "Іскандер-М" - все, що у них залишилося. Це все, чим вони можуть нас здивувати", - заявив він.

Також експерт зазначив, що росіяни навряд чи будуть застосовувати крилаті ракети Х-22. "Які дзеркальні заходи? Чим ви нас ще можете здивувати? У вас нічим більше. Все! Ви досягли межі досконалості, інших ракет у вас немає", - резюмував експерт.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...