
Російські війська, які захопили Запорізьку атомну електростанцію, навмисне обстрілюють її територію з таким розрахунком, щоб пожежа не виникла у небезпечному для окупантів місці. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.
За його словами, складний технологічний процес на атомній станції не дозволяє російським окупантам просто вимкнути “рубильник”, щоб зупинити роботу Запорізької АЕС. А їхні обстріли є заздалегідь прорахованими провокаціями. “Вони стріляють і ховаються у безпечні місця від своїх же розривів, знаючи точно де вони будуть”, - стверджує Жданов.
Експерт зауважив, що діями окупантів на ЗАЕС керує генерал військ радіологічного, хімічного та бактеріологічного захисту Васильєв, який є спеціалістом у плані поводження з радіологічними речовинами, і скеровує обстріли таким чином, щоб снаряд, не дай бог, потрапив не туди і пожежа не була влаштована в небезпечному місці.
Водночас Жданов наголосив, що у випадку несанкціонованого викиду, за прогнозом погоди на 29 серпня, радіоактивна хмара піде на Крим, Ростовську область, Кубань та Кавказ.
До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...