Жданов розповів про "хитрість" окупантів під час обстрілів ЗАЕС

Російські війська, які захопили Запорізьку атомну електростанцію, навмисне обстрілюють її територію з таким розрахунком, щоб пожежа не виникла у небезпечному для окупантів місці. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, складний технологічний процес на атомній станції не дозволяє російським окупантам просто вимкнути “рубильник”, щоб зупинити роботу Запорізької АЕС. А їхні обстріли є заздалегідь прорахованими провокаціями. “Вони стріляють і ховаються у безпечні місця від своїх же розривів, знаючи точно де вони будуть”, - стверджує Жданов.

Експерт зауважив, що діями окупантів на ЗАЕС керує генерал військ радіологічного, хімічного та бактеріологічного захисту Васильєв, який є спеціалістом у плані поводження з радіологічними речовинами, і скеровує обстріли таким чином, щоб снаряд, не дай бог, потрапив не туди і пожежа не була влаштована в небезпечному місці.

Водночас Жданов наголосив, що у випадку несанкціонованого викиду, за прогнозом погоди на 29 серпня, радіоактивна хмара піде на Крим, Ростовську область, Кубань та Кавказ.

Джерело: ТСН.ua

Більше не почесні: Депутати Харківської облради позбавили регалій своїх колег

субота, 3 грудень 2022, 14:00

Уперше депутати Харківської обласної ради позбавили регалій своїх колег, діючих депутатів. Причина - близькість до проросійських сил, зазначають Патріоти України. На сесії третього грудня депутати Харківської області позбавили почесних звань двох депут...

"Кажуть, куріння вбиває": Під Мелітополем прогриміли потужні вибухи, було чутно автоматні черги, - мер Федоров

субота, 3 грудень 2022, 13:53

На території тимчасово окупованої Запорізької області 3 грудня сталася "бавовна". Потужні вибухи пролунали у селі Михайлівка Мелітопольського району. Також місцеві жителі чути автоматні черги. Про це у Telegram повідомив мелітопольський міський голова ...