"Желаю вам... меня": Няша Поклонська своєрідно привітала Зеленського із днем народження

У своїх «привітаннях» Поклонська чогось згадала і п'ятого президента України, Петра Порошенка, а також кримінальну справу, яка чекає її в Україні.

Наталія Поклонська привітала президента України Володимира Зеленського та побажала йому, щоб вона змогла приїхати до Києва, передають Патріоти України.

Колишній, так званий, генпрокурор Криму, а зараз заступник голови комітету Держдуми з міжнародних справ Наталія Поклонська за допомогою соціальної мережі Фейсбук привітала Зеленського, який сьогодні відзначає свій 42 день народження.

У своїх «привітаннях» Поклонська чогось згадала і п'ятого президента України, Петра Порошенка, а також кримінальну справу, яка чекає її в Україні. «Так что когда будете задувать свечки на праздничном тортике, вспомните про мое пожелание, и Украина изменится. Мы изменим ее, выкинем эту «мертвечину» из страны и восстановим дружеские отношения между Россией и Украиной, — написала Поклонська.

Завершити свою публікацію Поклонська спробувала привітанням українською мовою. «Та й на завершення: з щирими побажаннями, Володимире Олександровичу! Миру та добра! Піднімаю за Вас келих!» — написала вона.


Хіти тижня. "В Кремле поняли, что проиграли Четвертую мировую войну", - Піонтковський

четвер, 27 лютий 2020, 23:05

"Президенты США приходят и уходят, а американское deep state остается. Недавний вояж Майка Помпео по российско-китайскому предбрюшью, вызвавший гнев и ярость в Пекине и Москве, был презентацией этим двум замечательным городам и миру новой внешнеполитич...

Хіти тижня. "Коли долбо*бізм зашкалює": Миколаївський депутат привітав українців з 23 лютого, опублікувавши прапор Росії

четвер, 27 лютий 2020, 21:30

Через деякий час депутат з Миколаєва все ж видалив цю листівку і замінив її на іншу. Депутат Миколаївської міськради від "Опозиційного блоку" Павло Зоткін розізлив українських інтернет-користувачів привітанням з 23 лютого. Крім того, українці обурилися...