"Жертва режиму" Тупицький звернувся до Венедіктової про допомогу

Відсторонений президентом Зеленським глава Конституційного Суду Олександр Тупицький заявляє, що готовий прийти для вручення підозри і просить генерального прокурора України Ірину Венедіктову забезпечити належне процесуальне керівництво. Про це сказано в заяві, яку Тупицький направив Венедіктовій, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу КС.

"Готовий прибути для участі у відповідній процесуальній дії (здійсненні вручення мені повідомлення про підозру) в визначені Вами або іншим компетентним фахівцем в установленому порядку дату і час", - сказано в заяві.

Також в заяві міститься адресоване до Венедіктової прохання "забезпечити належне процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні №12013110060002990, усунути допущені прокурорами і слідчими Державного бюро розслідувань порушення" і надати можливість реалізації його конституційного права на захист. Тупицький також просить Венедіктову "вжити заходи належного правового реагування" щодо слідчих ДБР і прокурорів, які нібито "допустили зазначені порушення закону і службові зловживання".

Тупицький також просить Венедіктову звернутися до глави держави про скасування ним указу №607/2020 від 29 грудня 2020 року про його звільнення з посади судді КС.

Крім того, на сайті КС міститься спростування положень заяви ДБР, зокрема, про те, що Тупицький перешкоджає наданню підлеглими документів за запитами органу досудового розслідування і явку осіб за повістками слідчого.

Також в КС зазначають, що, згідно з ч.9 ст.24 закону про КС, судді КС про підозру у вчиненні кримінального злочину має повідомляти генеральний прокурор або особа, яка здійснює його повноваження, що "робить неправомірним здійснення цієї процесуальної дії будь-ким з інших осіб".

Хіти тижня. На Донбасі вперше офіційно зафіксували російську РЛС 51У6 "Каста-2Е1", яку поспіхом намагалися замаскувати (фото)

середа, 3 березень 2021, 3:00

Волонтери міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm отримали ексклюзивне візуальне підтвердження інформації щодо першої офіційної фіксації російської радіолокаційної станції 51У6 «Каста-2Е1» на окупованій частині українського Донбасу. Волонтери...

Хто вср*вся?: Аваков заявив, що в його конфлікті із Саакашвілі був винен... Порошенко

середа, 3 березень 2021, 0:23

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та чинний голова виконавчого комітету Національної ради реформ України Міхеіл Саакашвілі попри конфлікти у минулому мають добрі стосунки. Про це Арсен Аваков заявив в ефірі програми "VIP з Наталією Мосейчук" на тел...