Жертвам "хунти" можна записуватись, або Займіть хтось чергу Медведчуку, Рабіновичу, Киві та Бужанському: ​У ОРДО збираються платити компенсацію "жертвам мовної дискримінації"

Захистить хтось жертву українізації

Представники «влади» непідконтрольної уряду України території Донецької області заявили про необхідність підтримки так званих «рускіх» в Україні, зазначають Патріоти України.

«Влада ДНР» збираються надавати «допомогу» вчителям російської мови, літератури та історії, які проживають на підконтрольній уряду території України. Чи підпадають під матеріальну допомогу проросійські політичні діячі в Україні в повідомленні не уточнюється, скоріш за все вони отримують в інші касі.

Розгром під Дронівкою: ЗСУ знищили десятки одиниць бронетехніки окупантів на Донбасі (відео)

субота, 21 травень 2022, 8:25

Біля села Дронівка Донецької області ворог намагався прорватися через річку Сіверський Донець і створив там три плацдарми, передають Патріоти України. Але героїзм та стійкість піхоти, артилерії, танкістів 30-ї окремої механізованої бригади ім. князя Ко...

Потужний удар: ЗСУ на півдні знищили 36 окупантів та "демілітаризували" три танки

субота, 21 травень 2022, 8:22

На півдні Збройні сили України знищили 36 російських загарбників. Окрім цього, українські захисники вдало "демілітаризували" 3 танки. Про це повідомляє Оперативне командування "Південь", передають Патріоти України. На Миколаївському та Херсонському нап...