
Російські окупанти продовжують намагатися вести наступальні дії на Луганщині. Втім, Збройні сили України дають їм відсіч і тому мають значний успіх.Загарбники також продовжують будувати оборонні споруди. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай, передають Патріоти України.
За словами Гайдая, на сьогодні російські окупанти виснажені, тому що їхня тактика влобову штурмувати міста – провалилася. Таке вже спостерігалося у Рубіжному, Сєвєродонецьку та Бахмуті.
Там у них величезні втрати. Вони не рахують своїх бійців. Втрати шалені і постійно відновлювати резерви вони не можуть. Тому у січні – лютому у Росії буде оголошено нову хвилю мобілізації, – зазначив очільник регіону. Гайдай додав, що окупанти вже почали будувати оборонні споруди навіть у Луганську. Водночасрозслаблятися не треба, оскільки резервів у загарбників ще достатньо.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...