Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до міграційної служби Фінляндії, біженці також закликають зреагувати Міністерство закордонних справ України. Скриншоти з місцевої групи, створеної українськими біженцями у Фінляндії, опублікував відомий блогер Фашик Донецький, передають Патріоти України.

"Тим часом в Фінляндії до центрів українських біженців, де в основному проживають жінки з дітьми, селять російських дезертирів", – зауважив він.

На скринах українці, що знайшли прихисток від війни, яку розпочала Росія проти України, на території Фінляндії, скаржаться, що у країну почали приїздити тисячі росіян-чоловіків. Громадян РФ, які втікають від мобілізації, селять в тих же центрах, де нині живуть біженці з України.

Як зізнаються українки, через натовпи "бородатих чеченців" та інших росіян, що заполонили центри, їм страшно як за власну безпеку, так і за безпеку своїх дітей.

Першими про "підселення" російських дезертирів у центри, де живуть українські біженці, повідомили українці з фінського міста Сало.

"Ми проживаємо у центрі біженців... У наш центр заселили дуже багато чоловіків-росіян. Більшість мешканців (центру. - Ред.) - це жінки з дітьми, які втікали від війни з Маріуполя, Херсона, Ізюма та інших областей. Всі просто в шоковому стані і не розуміють, як пояснити дітям та собі, як жити далі поруч з людьми, країна яких тебе вбиває", – написала одна з українок.

Судячи зі скриншотів, таке "підселення" відбувається у центрах, розташованих у містах Сало, Халліко, Порі, Уусікаупункі, Турку та інших населених пунктів провінції Варсінайс-Суомі.

Українці порівнюють цей крок фінів з підселенням до жертви зґвалтування родичів ґвалтівника та застерігають фінів, що сьогоднішній "гуманізм" може обернутися для їхньої країни серйозними проблемами вже у найближчому майбутньому, коли росіяни, які підтримували війну в Україні, почнуть "качати права". А згодом можуть бути використані Кремлем вже для агресії проти Фінляндії.

Наразі українські біженці вже написали скаргу у фінську міграційну службу та збираються закликати втрутитися МЗС України.

"Ракети добра": У РФ заявили, що завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями"

понеділок, 5 грудень 2022, 19:28

У країні-агресорі РФ видали чергову цинічну заяву про ракетні удари по об'єктах інфраструктури України. Зокрема, ексчлен Держдуми Сергій Марков заявив, що окупанти завдають масованого удару по Україні з "гуманітарними цілями", передають Патріоти Україн...

"Нам ніхто не показував": Зеленський заявив, що Україні ніколи не надавали розвіддані про майбутні напади Росії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:26

Міжнародні партнери не надавали Україні розвідувальних даних про майбутні кроки Росії, на основі яких захисники могли будувати плани щодо захисту, передають Патріоти України з посиланням на інтерв'ю президента України Володимира Зеленського Financial ...